Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Nástroje
Lievik pomáha mozgov a vyplniť naše produkty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Môžete nestačí mať príslušenstvo v salóne nechtov. Správne nástroje sú dôležité okrem čistoty a hygieny, aby správne práca je možná. Nechtový dizajn, je sotva niečo čo neexistuje. Najkrajšie výtvory byť vykúzlil na nechty, čo trvá docela trochu klinec umenie položky. Často, tieto alebo dokonca potrebné tekutiny sú zabalené vo väčších baleniach nechty nie sú vhodné pre tabuľku. Stáčanie v menších plavidiel často predstavuje skutočnú výzvu. Naše cesty poskytuje dokonalý návod. S ním môžete potriasť tekutiny a malé položky nail art, bez toho aby niečo navyše ide.
To je obzvlášť ťažké malé štras kamene alebo mikro korálky vyplniť. To nie je problém s našej cesty. Udržať jednoduché ho pozorne cez banku v ktorých výrobky musia byť vyplnené. Plavidlo má krku, môžete vložiť lievika. Takže môžete ľahko vyplniť výrobky, pristátie garantované iba v nádrži. Opatrne nalejte po vybalení veľký lievik. Počkajte, kým položky v kontajneri pred dáte ďalší poplatok do lievika. Manipulácia s lievik je veľmi jednoduché. Úplne ohromení tým, tento nástroj, a už si naštvaný asi vytečie výrobkov.


Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná