Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Šablóny
Z kovu, lacné opakovane modelovanie vzorkovnice
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nie je ľahké dosiahnuť rovnomerne pestované prírodné nechty. Klinec odlomí a celkový obraz nie je krajší. Existujú rôzne spôsoby, ako dosiahnuť dĺžku báječné nechty. Z našich ponúkaných systémov pre nechtov ako akrylových (prášok, kvapalné), gél (base, build-up, francúzština, farba a tesniacim gélom) a sklenými vláknami, sú umelecké nechty tipy vo všetkých verziách ako aj šablóny pre prírodné nechty rozšírenie s nami ako príslušenstvo k dispozícii. Prípadne máte určitú predstavu, gól ako vaše nechty budú vyzerať po umenie model umiestnenie. Profesionálne tipy, ktorá musí byť pripevnená na pripravené nechtovej platničky dáva nádherný výsledok. Avšak, nie každá žena cíti pohodlne pri pomyslení na sebe umelé nechty. Naše kovové šablóny môžete použiť model aj trvanlivé a stabilné. Oni sú tlačil pod krátke nechty hrany zdrsnené, dezinfikovať a zaobchádza s primer nechty flush a stlačené s držiakom priľahlých mosadze v nižších prsta kĺbu. Keď umiestnenia že model umiestnenie šablóny na linku s prírodné smeru rastu nechtov. Teraz môžete pokračovať vaše obvyklé rozvoja techniky. Tlačené riadky uľahčí jednotný prístup. Kovové pracovníkov sú hygienicky čisté a môže byť použitý viackrát. Objednať si naše produkty za neuveriteľne nízke ceny. Vysoká kvalita a špičkový servis charakterizujú nás — stále ťažiť.

Veľkosť
+
0.104 Meter (m)
0.05 Meter (m)
0.022 Meter (m)
inštrukcie
+

Krok č. 1: Príprava nechtov (zatlačenie nechtovej kožtičky, skrátenie nechtov, zdrsnenie nechtov pomocou brúsneho bloku).

Krok č. 2: Šablónu umiestnite priamo pod prírodný necht. Dbajte na to, aby bola šablóna správne umiestnená.

Krok č. 3: Stlačte strany nad prstom k sebe, aby ste zabránili zošmyknutiu.

Teraz môžete začať modelovať nechty ako zvyčajne.

 Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.2
Prehľad
5
6
4
3
3
1
2
0
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná