Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Šablóny
Predám opakovane modelovanie vzorkovnice z plastu
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Mnoho snívať o krásne a pestované ruky s krásne nechty. Krásne nechty nemusia zostať sen. Nechty sú vystavené zaťaženiu veľa v každodennom živote môže byť to, čo často zlomiť alebo slza. Aj oni môžu roztříštit. To nie len nie pekné vyzerá, to môže bolieť niektoré naozaj hlboko nechty. Ale môže byť obsadenie. Modelovanie nechtov, si nechty väčšiu stabilitu a vyzerajú pekne a čistý. Pre modelovanie zahŕňa veľa obchodných zariadení, príslušenstva a rôznych šablón, v závislosti od toho, čo chce práca pre umiestnenie modelu alebo s ktorými nechtov. Nechty tipy možno získať nechty na určitú dĺžku. Mnohí chcú použiť, ale žiadne umelé nechty. Naše NDED modelovanie opakovane vzorkovnice z plastu sú ideálnou alternatívou. Pomocou týchto šablón, si môžete rozšíriť prst nechty tipy bez nutnosti lepidlo tipy. Šablóny môžu byť opätovne použité a sú vhodné na akryl a gél systémy UV. Dostanete päť šablóny v jednotke balenia. Spoliehať na naše skúsenosti výrobcu, prostredníctvom ktorého môžeme vám ponúknuť vysokú kvalitu našich výrobkov. Naše šablóny na nechty rozšírenie, môžete budú nadšení, najmä ak budete chcieť dlhé nechty.

Veľkosť
+
0.035 Meter (m)
0.009 Meter (m)
0.012 Meter (m)
inštrukcie
+

Krok č. 1: Príprava nechtov (zatlačenie nechtovej kožtičky, skrátenie nechtov, zdrsnenie nechtov pomocou brúsneho bloku).

Krok č. 2: Šablónu umiestnite priamo pod prírodný necht. Dbajte na to, aby bola šablóna správne umiestnená.


Teraz môžete začať modelovať nechty ako zvyčajne.

 Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
3.7
Prehľad
5
4
4
0
3
1
2
1
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná