Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Skladovanie a Displeja
Štetka - elegantné príslušenstvo pre nechtov umenie kurz
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Pre presné dekorácie nail art s kefou je veľmi dôležitá čistá práca. To tiež znamená, že pre každú farbu sa použije extra kefa. Pri zmene farieb často vzniká otázka: kam ísť s kefou? Držiak kefy v kovovom alebo ružovom prevedení je perfektným doplnkom a konečnou odpoveďou na túto otázku.
Do police v držiaku kefy je možné umiestniť až deväť kefiek rôznych veľkostí. Diskrétne rozmery 8 x 1,5 x 5,5 cm zabezpečujú, že užitočné príslušenstvo z displejov na uskladnenie a lak na nechty sa dá použiť aj na malé pracovné stoly. Svetlá farba a moderný dizajn robí držiak kefky nielen užitočným, ale aj krásnym. Na rozdiel od skladovania štetcov vo zvislých stojkách, nemôže dôjsť k vzájomnej kontaminácii kefy. Každý jednotlivý nástroj je umiestnený v izolácii a je možné ho v prípade potreby ľahko zdvihnúť bez toho, aby ste sa dotkli ostatných kefiek. Držiak kefy je tiež ideálny na starostlivé a úplné vyschnutie čistených kefiek. Ako čistiaci prostriedok odporúčame čistiaci prostriedok na kefy z nášho sortimentu nded.

Veľkosť
+
0.075 Meter (m)
0.095 Meter (m)
0.02 Meter (m)
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná