Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Skladovanie a Displeja
Štetka - elegantné príslušenstvo pre nechtov umenie kurz
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Čistý pracovný je veľmi dôležité pre presné nechtov umenie ozdobou s kefou. Obsahuje tiež extra štetec používa pre každú Farba. Pri zmene farby, vzniká často otázka: kde kefa? Štetka v kovových alebo ružová je nájsť perfektný doplnok a definitívnu odpoveď na túto otázku.
Až deväť kefy z rôznych Veľkosť nájsť na polici v štetka. Subtílne rozmery 9,5 x 2 x 7,5 cm sa určite nájde užitočné príslušenstvo zo skladu & nechty Kategória zobrazuje na malé námestie tabuľky. Svetlé Farba a moderný dizajn, štetka je nielen užitočné, ale aj krásne. Naopak to nie je možné ukladať kefa postavit regály tu vzájomnej kontaminácii štetcom. Každý jeden nástroj je izolovaný a môže byť obnovená v prípade potreby na dotyk, ľahko a bez ďalších kefa. Kefa držiak opatrní a kompletné sušení čistiť kefu je tiež ideálne. Ako čistiaci prostriedok, odporúčame kefa čistejšie z nášho nded sortimentu.

Veľkosť
+
0.075 Meter (m)
0.095 Meter (m)
0.02 Meter (m)
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná