Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Školenia a inštrukcie

Školenia a inštrukcie

Nechtový dizajnér/-ka, ako aj iné povolania v oblasti wellness & beauty, patrí medzi povolania, ktoré je potrebné sa vyučiť, zakladá sa ale na doplnkových školeniach. Nestačí len niekoľko krátkych pokusov na to, aby ste sa naučili umeniu starostlivosti o nechty a nechtového dizajnu. Predpokladom na dosiahnutie vyučenia je niekoľkotýždňová príprava na túto tému, ako aj získanie dôkladných znalostí v oblasti medicíny a hygieny týkajúcich sa nechtov a pokožky. Napriek tomu však nie sú podmienky na vyučenie na nechtového dizajnéra/-ku jednotne stanovené. A tak sa často stáva, že niektoré nechtové štúdiá musia bojovať s nekvalifikovanými uchádzačmi o zamestnanie. Vyučenie nechtovému dizajnu musí svojim žiakom sprostredkovať základy týkajúce sa hygienickej a medicínskej stránky nechtového dizajnu, ako aj rôznych materiálov a nástrojov, ktoré sa v nechtovom dizajne používajú. Naučiť sa zaobchádzať s náradím, inštrumentami a materiálmi je rovnako dôležité, ako vedieť skúsene zaobchádzať so zákazníkmi, ktorí nie sú vždy bezproblémoví. Taktiež je potrebné – ako v každej inej profesii zameranej na poskytovanie služieb – naučiť sa udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi a primerane sa o nich starať.

V strede pozornosti v rámci vyučenia nechtovému dizajnu je pracovný postup modeláže umelých nechtov z akrylu. S niekoľkými trikmi a tipmi sa dá tento postup pomerne ľahko naučiť, vyžaduje si však trochu cviku (ako aj pri modeláži umelých nechtov z UV gélu), predtým ako si to človek vyskúša v praxi na zákazníkoch.

Materiál k vyučeniu, ako sú rôzne DVD, cvičné ruky, či náhradné špičky prstov nájdete na nasledujúcich stranách. Rovnako sú k dispozícii brožúry názorne vysvetľujúce jednotlivé pracovné kroky. Tento materiál je zaujímavý aj pre tých, ktorí majú nechtový dizajn ako záľubu a chcú sa dôkladnejšie oboznámiť s touto komplexnou témou.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€