Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Štetce
nded gél kefy veľkosť 2 - vrstvy gélu a presné nechtov art
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nechtový dizajn a nábytok s významným doplnkom je doplnený nded gél kefy veľkosť 2. Starostlivo kefa je ideálna pre jednotné uplatňovanie vo všetkých vrstvách gél a je ideálny pre krehké nechty dosky a filigránové práce. Červená Sable potrieme strieborné nalisovaniu vhodný tiež optimálne pre nail art s jedným razom technika.

S kefami gél jemný nded veľkosť 2 najmä filigránové práce na klinec môže vykonať presne a čisto. Štetec je vyrobený z červeného Marten vlasov, ktorý je stabilný zmrazené v nickeled mosadz nalisovaniu. Okraje sa dá presne spustiť cez okraj kefa, pomerne malú šírku je ideálny pre malé nechty a pou ívanie kefa jedným razom technika. V tejto technike, sú spracované dve farby s ťahom štetca na jedinečné a individuálne nechtov. Štetec gél môžu byť použité aj pre prácu s priméry a štruktúra gély a je taktiež vrstva o rovnomernej farebný gél na použitie. Uchovávať dlhé, reálne vlasy kefa, dôkladné čistenie po každom použití je dôležité. Odporúčame nded kefa čistejšie z našej ponuky, sušenie štetiny by mala byť vzpriamené.

Veľkosť
+
0.004 Meter (m)
0.004 Meter (m)
0.162 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná