Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Štetce
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nechty umenie štetce - nevyhnutný pre jemné nechty dekorácie
Podrobnosti
+

Správny nástroj nevyžaduje pre jemné maľovanie na nechty. Nail art design farba štetce jemných syntetických vlasov tiež prichádza s biele stonky a robí dobrý dojem ako doplnok v salóne nechtov. Jemný štetec možno pre jemné kresieb a vzorov.
Extra jemný a delikátna vzory môžu byť s nechtov umenie štetce s jeho výtvarného a krátke kefa vlasy veľmi jednoducho a presne. Kefa je vhodný pre všetky bežné Nailartfarben ako kreatívne maľovanie, Nailartfarbe alebo farebný gél a môžu byť použité pre rôzne techniky. Bielym štetcom s ergonomicky tvarované rukoväte, ktorá umožňuje bezpečné uchytenie a presné vedenie stopy je dobre v ruke. Zdobenie štetce starostlivo maľované prírodných nechtov alebo model umiestnenie klinec, ktorý je potiahnutý lak na nechty, UV gél lak alebo farebný gél slúži ako pozadie pre nail art. Tak ručne maľované nechty umenie dlho a spoľahlivo drží klinec je nakoniec uzavretá. Po každom použití, by mali byť čistené starostlivo kefa s kefa čistejšie a suché postojačky. Tak je zabezpečená životnosť.


Veľkosť
+
0.011 Meter (m)
0.011 Meter (m)
0.0188 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná