Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Štetce
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Sklo jar namiesto kefa - dokonalým nástrojom pre nail art
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Pierko skla umožňuje aplikácii veľmi tenkej vrstvy farebný gél. To je napríklad kresba presný francúzsky linky, ako aj uplatňovanie vzorkovnicu technika veľmi výhodné a zaisťuje dokonalé Nailart výsledky. Sklo pierko je jedným z doplnkov v akýchkoľvek nechty salon a môže nahradiť v mnohých prípadoch viac ako kefa.
Pierko sklo sa používa napríklad pri navrhovaní francúzsky klinec, potom stav modelu v obvyklé kroky sa odohráva. Pripravuje prírodných nechtov, potom vzorkovnici klinec umenie je vytvorený podľa potreby. Francúzsky klinec s sklo pierko na šablóne je vytvorené po aplikácii a liečenie základným náterom. To je obzvlášť dôležité pre prácu v tenkých vrstvách a starostlivo Ultrafialovou lampou vyliečiť každého prírastku. Pretože jar sklárne veľmi tenké, môžete použiť dokonale nechty rozšírenia, napríklad na čiaru úsmev pre francúzske klinec presne. Takže sú perfektné gélových nechtov, veľmi prirodzené, konajúca prostredníctvom nízka hrúbka materiálu.
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná