Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo / Vata Buni?itá a Tampóny
Vatové vankúšiky pre odstránenie make-up alebo nechty odstraňovače
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Na NAIL-EON Vatové vankúšiky sú vyrobené z bavlnenej tkaniny, ktoré je komprimované na pohodlné kruhového tvaru. Tenký biely list je pripojený na jednej strane vatové vankúšiky, môžete držať podložky s. Cez tenký film na druhej strane vatové vankúšiky, si môžete namočiť to s požadovanú tekutiny, bez dojemné tekutiny vaše nechty.

Ak chcete podložky použiť make-up, namočte pásik s zodpovedajúce kvapaliny dobre. Takže môžete make-up je jemný a jednoduchým spôsobom. V priebehu dňa nejaký prach a nečistoty, odumreté kožné bunky a izolované mazových hromadiť na pokožku. To môže byť dokonale a jednoducho s čistiace kvapaliny a NAIL-EON Odstrániť bavlnu podložky. Rýchle, ľahké a dôkladné čistenie tváre je možné s vatový tampón. Môžete vojsť do nášho praktického a malé balenie NAIL-EON Vatové vankúšiky ľahko v akejkoľvek peňaženku, jednoducho ideálne cestovanie spoločnica.

Farby mimo vaše nechty na prsty a nechty sú tiež vatové vankúšiky veľmi. Na NAIL-EON Vatové vankúšiky absorbovať tekutiny veľmi dobre a odstrániť zvyšky-zadarmo a dokonale každý nechty. S praktickým film môžete ľahko udržiavať vatový tampón a ruky neprídu do styku s kvapalinou.

Môžu byť použité aj v citlivých oblastiach, ako krémy alebo krém možno použiť.

Podložky sú soft, savé a nechlpatejúcou.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná