Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty /

Farebný gél zostavy

Sú farebné gél sady obchode nded zvyčajne z UV farebné gély, ktoré sú k dispozícii ako jeden článok. Výmena jednotlivých produktov zo skupiny je veľmi jednoduché a všetky farby sú úplne k dispozícii vždy. Kombinácia rôznych farieb s rovnakú štruktúru alebo rovnakej farby s rôznymi textúry je obzvlášť vzrušujúce. Takže sú nechty umenie efekty, ktoré len odhaliť ich rozdielnosti a určité niečo na druhý pohľad. Podobnosti odtiene sú zdôraznené rozmanitosť a výsledkom je vzrušujúce dielo na každý necht. Najmä vtipný a účinne pôsobí pri Individuálne farby farebné sady alebo distribuovať aj do rytmu na nechty. Áno, farebné plné krytie je mix, ktorý je úplne iný, a ešte spoločné prvky na každý necht.
 
Farebný gél zostavy sú ešte ideálnym Starter Kit pre začiatočníkov. Výber rôznych farieb uľahčuje prvý experiment, sety, Stredná viskozita farebné gély, ktoré navyše majú účinok medu a nezávisle na hladké sú obzvlášť dobre hodí. Výhodou týchto gélov: eliminuje komplikované podania práce, ktorá má pomerne málo prekážok, najmä pre začiatočníkov v oblasti nechtového dizajnu. Výber v obchode nded obsahuje farebný gél sady z rozsahu nded aj prémiu kombinácie konať mimoriadne elegantný nechtov.
Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€