Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Gel Lak Sada
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Gel Lak Sada

Filter articles

Trvanlivý povlak, ktorý bude nie čip s bezpečnosťou s farbami z gel lak sada na nechty je to možné. High-kvalitné uhlíkové povlaky sú navrhnuté tak, aby ich držať ani pod zaťažením na klinec a zabezpečiť bezchybný a krásnym povrchom po dlhú dobu. Farebné schémy v súpravy vždy nové kombinácie môžete vytvárať, pre každú príležitosť je vhodné UV lak na nechty na dosah ruky. V niektorých sadách, rôznych príloh ako príslušenstvo sú zahrnuté, takže kompletné nechtovej modeling je možné s pomocou obsahu.

Uhlíka farby laky ponúkajú niekoľko výhod v aplikácii. Vysoko kvalitné UV laky môže ľahko spracovávať a vytiahnuť hladko po poradie podľa osobitných viskozita sám. Takže neexistujú žiadne leštenie alebo brúsenie, klinec funguje perfektne od začiatku a počas niekoľkých týždňov. Uhlík v maľovať nechty robí obzvlášť odolné voči mechanickému zaťaženiu a ostatné zdôrazňuje. Okrem toho, zvodný lesk, ktorý zdôrazňuje žiarivosť farby zabezpečuje dokonalé krásne nechty, ktoré priťahujú pozornosť. Dlhá životnosť vyžaduje starostlivé prácu v tenkých vrstvách. Jednotlivo, každá vrstva musí byť vyliečený Ultrafialovou lampou. Počet vrstiev závisí od požadovaného intenzitu farby a dizajn. Uhlíkové povlaky z gél lak súbor môže byť zmiešaný s ostatnými a pre kreatívne nechty umenie efekty, kombinované.

Ponúkame rôzne gel lak sady na nechty v našom internetovom obchode. Viaceré UV farby farby koordinovaných odtieňov, ako aj podrobné pracovné inštrukcie sú vždy zahrnuté. Voliteľne zostavy obsahujú ďalšie doplnky, ako sú UV žiarovka, odstraňovač alebo podložky. Tiež nárazníky, súbory, palisander palice a leštenie s vybavením v rôznych sád.

Naša štartér jednoduchú aplikáciu môžete súpravy otestovať uhlíkových UV laky s ľahkosťou. Môže použiť gél povlaku na prírodné nechty aj na modelované nechty akryl alebo gél. Ako podpora prírodných nechtov základný náter sa odporúča chrániť farebné zmeny nechtov. Spojivo je aplikovaný pod pripravovať gélu zaručuje lepšiu priľnavosť. Matné farby na nechty kombinuje výhody lak na nechty a UV gél vo výrobku a sľubujú dlho topánok, svetlé farby a odolnosť!

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná