Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Manikúra Sada
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Manikúra Sada

Filter articles

Klasická manikúra set, domov ako aj praktické riadu v kabelke by nemal chýbať, sa skladá z niektorých dôvod najlepšie záujmy, ktoré umožňujú dôkladné aranžovanie. Rýchle opravy, napríklad roztrhol prirodzené alebo umelé nechty sú možné pomocou súpravy a poškodeniu často horšie. Klinec zostáva pohľadný a krásne v každej situácii.

Základné vybavenie manikura sada často sídli v praktickom prípade. V závislosti na či súpravy pre dôkladné nechtov starostlivosť je domov prakticky vo vrecku alebo v prípade kozmetiky je umiestnený na, sety vo veľkosti a rozsahu líšiť. Jeden alebo viac súborov v rôzne stupne rýdzosti, kvalitné nechty nožnice alebo nechtov clipper, ako aj rôzne príslušenstvo ako kožičky nože alebo UV jemne tlačí späť kožičku alebo čistenie nechtov hrany z hliny alebo gél rezíduí sú vždy zahrnuté ale podľa vzoru. Súpravy pre cestovanie zahrnuté vo všeobecnosti podobné základné vybavenie, často v malom formáte alebo ako inteligentný Dvojlôžková nástroj. Sú zložky v krásne a praktické prípady, ktoré sú bezpečne uzatvorené so zipsom. V závislosti na kvalite, vrecká pozostávajú z plastu, kože alebo dokonca reálnom kožené pre luxusné verzie.

Manikúra sada pre profesionálne použitie sú menej na ceste určený a zahrnutý výrazne väčší rozsah často alebo dokonca elektrické nechtov frézy pre manikúru a starostlivosť o nechty. Často, tieto súpravy obsahujú takéto rohovky hobľovanie aj zariadenia s akou môžu byť zachovaný kože. Frézovacie stroje majú viacero prác môže byť podaný, brúsené a leštené. Najmä keď nielen manikúra a pedikúra set možné, viac zariadení, vrátane necht nožnice sú povinné. To je okolnosť dôsledkom, že moje nechty na nohách sa často podstatne stabilnejší než nechty.

V nded shop kvalitných manikúra sady sú ponúkané obsiahnuté jednotky sú vyrobené z tvrdý a odolný materiál, manikúra zariadenia sú nerezové konštrukcie integrovanej kov samozrejme. Keď všetko zapadá, uvedomte si, že upratovanie špiny a piliny sa malo po použití zariadenia. Náčinie na ďalšie použitie sa uplatňujú okamžite. Aké spôsoby čistenia sú každý vhodný, je podľa pokynov výrobcu postúpiť.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná