Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Manikúra Sada
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Profesionálne nechty sada na manikúru a pedikúru
Podrobnosti
+

Podanie rúk môže byť niekedy veľmi časovo náročné a vyčerpávajúce. S NAIL-EON profesionálny nechtov frézy - elektrické pilníky nastaví podania práca je veľmi zjednodušené. S fréza, môžu podať prsta - a nechty v správnej forme. V rovnakom čase, zariadenie môže vyrovnať nerovnosti na gél alebo akrylové nechty a odrezať aj rohovky.

Najprv NAIL-EON musia byť pripravené profesionálne nechty sada alebo elektrický pilník vyzval na použitie. To vložením prístroja na napájanie a spája ju s nožným pedálom. Nechty rukoväte je vybavené vhodný smerovač pin a nakoniec aj wired s hlavnej jednotky. Nechty Studio zariadenia ponúkajú možnosť prepínania pomocou prepínač medzi ruky a nohy pedál. Pomocou regulátora rýchlosti, môžete zvýšiť rýchlosť mletia až 30 000 otáčok za minútu. Necht nožnice má kvalitné profesionálne nechtov Kit od NAIL-EON pre manikúru a pedikúru lacné on-line kúpiť s rukoväte a noha pedál rýchlo dopredu a dozadu. Profesionálny lak fréza nastaví na frézovanie na prírodné nechty a umelé nechty lacné objednávky. Príručky a videá o správne rezacej techniky pre umelé nechty a gélových nechtov tu vidieť a učiť. Aj akrylových nechtov a nechty sklenené vlákna nie sú problémom pre tieto vysoko kvalitné nože pre každý nechty na nechty Design Studio.

Táto sada je zaručená na 3 roky a frézovanie stroj a frézovanie rukoväte obsahuje rukoväte držiak, nožný pedál, päť rôznych fréza hlavy a brúsenie valec s piatimi rôznymi pásy. Okrem pár výnimiek, všetky nded Frézovací čapy s high-kvalitné profesionálne zariadenie sú kompatibilné. Len Frézovací čapy s odsekmi článku 8053, 8077, 8078, 8132 8133 sú vylúčené.


Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.4839
Prehľad
5
55
4
33
3
4
2
0
1
2

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná