Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Nail Art Sada
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Neón kamene displej (kolo) 2 mm - kamienky v neon-farebné
Podrobnosti
+

Neónové farby sú vždy aktualizované v nechtov. Farebnými upozorní, ktoré môžu byť zahrnuté bez veľa úsilia, sú z neón vkladateľov zobrazenie kamene (približne) 2 mm ideálna. Môže byť stlačené jednotlivo alebo v skupinách v mokrej akryl alebo gél a udržať na dlhú dobu na klinec s konečnú pečať.
Pred neon kamienky sú používané, model umiestnenie klinec nastavený ako obvykle. Primer a potom náter aplikovaný na leštené off a drsné prírodné nechty. To bol nasledovaný vrstvy konštrukcie, sa používa na modelovanie nechtov gél v možnom samozrejme hranie C-krivka. Neón štrk vkladajú do poslednej vrstvy pred kalenie. To je kefa ponorené budovy gél, potom kamene sú špičkou štetca zaznamenané, umiestnené na klinec a zľahka pritlačia nadol. Vkladatelia sú stanovené podľa stvrdnúť Ultrafialovou lampou. Tak dlhé nechty design drží a svieti trvale, tesniace gél je doporučované dokončiť. Tip srsť je vytiahol nad klinec a neón vkladateľov a potom stvrdnutá pre dve až štyri minúty. Čistenie s čistejšie a Zellette topánok faktor zdôrazňuje leštenie ropy posilnili tento efekt.
Veľkosť
+
0.05 Meter (m)
0.01 Meter (m)
0.05 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná