Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Akrylové Nechty
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Sada na Akrylové Nechty

Filter articles
Akryl sady a sada na akrylové nechty pre nail designe prístroje s akrylu

Keď nechty vplyvom dlhodobej záťaže nevyžarujú viac svoju prirodzenú krásu, lámu sa a sú bez lesku, potrebujú nevyhnutne odpočinok. Laky na nechty, sada na akrylové nechty, gély, roztoky a lepidlá útočia na nechty, vysušujú ich a spôsobujú, že nechty tým trpia. To sa samozrejme odzrkadlí v ich vzhľade. Nemusí to však byť trvalý stav – umelé nechty môžu prirodzeným nechtom umožniť zaslúžený odpočinok bez toho, aby ste sa museli na verejnosti ukázať s neupravene vyzerajúcimi nechtami. Umelé nechty v tomto prípade znášajú účinky farebných lakov, akryl sady, leskov, trblietok a ozdôb, ktoré sa za normálnych okolností nanášajú na prirodzené nechty. Umelé nechty sa pritom upevnia tenkou vrstvou špeciálneho lepidla na prirodzené nechty, ktoré si tak môžu odpočinúť a zregenerovať sa a zároveň sú chránené pred rôznymi mechanickými podnetmi, akými sú napríklad každodenné ťukanie do klávesnice počítača, či do pokladne v supermarkete.

Akrylové nechty sú tvrdšie ako o niečo známejšie gélové nechty. Vyrábajú sa z práškov a roztokov, ktoré keď stuhnú, vytvoria na nechte pevnú a stabilnú vrstvu a môže sa s nimi zaobchádzať ako s normálnymi nechtami. Je možné upravovať ich tvar, lakovať ich, prepichovať či ozdobovať kamienkami. Taktiež si z akrylu môžete vyčarovať pekné dlhé nechty, až pokiaľ si prirodzené nechty dostatočne neoddýchnu.

Náš sortiment obsahuje dve sady, ktoré ponúkajú všetko, čo je na modeláž akrylových nechtov potrebné. Jedna sada je určená na použitie doma, druhá zase na použitie v nechtových štúdiách a pre profesionálnych nechtových dizajnérov/dizajnérky. Ponuku dopĺňa podrobný návod na použitie jednotlivých výrobkov v rámci modeláže umelých nechtov.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná