Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Akrylové Nechty
NDED Problém nechty akrylové súbor
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Dokonca viete to? Prírodných nechtov má hrbole, Drážky alebo iné problémy, kde tradičné produkty Zlyhanie nechtov? To už musí, pretože vďaka NDED Problém nechtov akrylom súbor je teraz koniec. Vďaka najnovšej technológii a Vývoj vzhľadom na výrobky akrylového technológie môžu teraz tiež Zákazníci s problém nechty v plnej radosti z nechtového dizajnu a nail art prísť. V tomto akryl pre problém nechty sú len obsahujú vysoko kvalitné výrobky, ktoré sľubujú všestranný nechtový dizajn. Produkty zaradené sú uplatniteľné na všetky druhy nechtov. Rovnako ako u všetkých Ostatné akrylové výrobky, všetky môžete použiť typy nechtov umenie dizajny byť. Táto sada obsahuje: - Primer 15 ml - necht akryl liquid XL 1000 ml - akryl prášok mikro luxusné jasne s Gan-stop 30 g - akryl prášok micro biele luxusné francúzske s Gan-stop 30 g - akryl prášok mikro luxusné ruže Gan-stop 30 g - nechtový dizajn tesnenia gél 15 ml - UV gél nechtov dizajn modelovanie sprievodca - nechty dizajn akrylové modelu vrstiev sprievodca - UV gél chyba spôsobuje zoznam všetkých dodaných produktov môžete samozrejme aj jednotlivo objednávky v našom obchode. Tento súbor, dostanete s ale nákladovo efektívne poskytnuté všetky potrebné produkty jedným ťahom pera. Uistite sa, a Svojich zákazníkov kvalitou výrobkov, Studio a ohromujúci Nechty - a problém nechty nikdy nebude problém.  

Veľkosť
+
0.213 Meter (m)
0.22 Meter (m)
0.134 Meter (m)
Tesnenie
+
inštrukcie
+

Krok č. 1: Necht pripravte na modelovanie a úpravu tak, že zatlačíte nechtovú kožtičku.

Krok č. 2: Povrch nechta zdrsnite pomocou brúsneho bloku.

Krok č. 3: Štetec navlhčite akrylovou tekutinou.

Krok č. 4: Navlhčený štetec na akryl teraz položte vodorovne do akrylového prášku a počkajte, kým sa na štetci nevytvorí rozotierateľná guľôčka.

Krok č. 5: Rozotierateľnú guľôčku naneste na necht a vymodelujte ho.

Krok č. 6: Keď je necht vymodelovaný a uschnutý, mali by ste ho vypilovať do požadovaného tvaru a vyleštiť.


Tip: Na záver môžete naniesť ešte vrchný gél s vysokým leskom.


Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.3333
Prehľad
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná