Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Akrylové Nechty
nded Profesionálna sada Acryl

Podrobnosti
+

Veľa je potrebné, aby ste mohli začať ako Nailstylist / - v; Pretože sady sú práve štartér. Ak sa zúčastňujete akrylového modelovania Trúfam si chce, ktorý ide veľmi dobre s akrylovým nastaviť, v ktorom všetci je v cene. S našej nded profesionálna akrylová sada dostanete kompletný Základné vybavenie pre najkrajšie akrylových nechtov modelu vrstiev. Náš rozsiahly sortiment zahŕňa 30 g akrylového prášku v jasné, ružová a biela. Tak môže vyzerať krásna Francúzska manikúra vytvorený byť. Okrem toho 100 ml akrylových kvapaliny sú tri zakrivené, a len profesionálne súbory v granuláciou 100 / 180, buffer a a Zahŕňajú vysoký lesk-leštenie blok modrá. 100ml cleaner, akrylové štetec a d-misa sklo sú tiež k dispozícii ako základný náter pre Ultra stanovené zodpovednosti. Nechtov predĺženie, sada obsahuje tip-box s 100 Tipov, dva lepidlo 3 ml a nechty nechty fréza. Desať Palisander tyčinky a Zellettenrolle s 500 kúsok kolo off ponuka. Dostanete aj podrobný návod na použitie, takže vaše perfektné akrylového modelovania je nič v ceste. Garantujeme vysokú kvalitu našich výrobkov. Dôvera naše dlhoročné Výrobca skúsenosti a presvedčiť sami o našich produktov, môžete bude úplne nadšená a presvedčení. Využite našich rozsiahlych Nastaviť a vytvoriť najkrajších akrylové modelu vrstiev.

Veľkosť
+

0.279 Meter (m)
0.276 Meter (m)
0.139 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5517

Prehľad

5
16
4
14
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná