Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Euro-Line Profesionálne Gél súbor
Podrobnosti
+
Majú vysoké očakávania nechtov gély a sú preto stále hľadá právo? Mali by ste tiež Nechty gély vhodné pre ľudí s alergiou? Zastávka, potom to je presne právo. S naše odborné gél kit Euro-linka ste našiel po Hľadáte. Po prvé, tento UV gél nastaviť všetky zahŕňa štyri nechty design gély 15 ml rovnakého výrobcu, pre životnosť Modelovanie hrá dôležitú úlohu. A na druhej strane, sú vhodné aj pre Alergikov. Potom, čo ste si pripravili svoje nechty tak ďaleko, zadajte Nastavte zodpovedajúce primer na povrch prírodných nechtov a to aj suché. Potom môžete začať uplatňovať primer gél. Nech Harden tejto vrstvy pod svetlom vytvrdzovania jednotky a prácu bez odstránenia vrstvu potu pokračovali stavebné gél. Ber to ako na rozvoj C-krivka. Po doby môžete Úsmev čiaru s francúzskym gél a to opäť pod UV svetlom Dajte. Teraz odstráňte vrstvu potu s čistejšie. Ak potrebné na jemné súboru alebo vyrovnávacej pamäte do súboru menšie nezrovnalosti preč a nosíte profesionálne tesniace gélu ako cieľovej čiare euro, ktoré Aby vaše nechty lesklé. Nečakajte dlhšie a objednať Naša štartér nastavíte s najvyššej kvality výrobkov v najlepšom Nechtové štúdio-kvalitný zvuk.
Veľkosť
+
0.17 Meter (m)
0.164 Meter (m)
0.103 Meter (m)
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.666666666
Prehľad
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná