Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
NAIL-EON domov nákup UV gél s profesionálne zariadenia

Podrobnosti
+

Kto začína modelovanie nechtov, zahŕňa veľa Príslušenstvo. Štartovacie balíčky sú obzvlášť dobre hodí, pretože v UV gél Sada je všetko, čo je potrebné a čo budete potrebovať. S našej NECHTY-EON UV gél doma súbor si komplexný Základné vybavenie vám umožní pracovať pekný model vrstvy. Dostanete svetlo jednotku, 3-Minútový časovač a 4 x 9 trubica má. To sa odráža. Tiež sú v súbore Stredná viskozita jednofázového gél s veľkosťou 15 ml, ProFi tip box s 100 nechty tipy v rôznych veľkostiach a 3 ml tip lepidlo obsahujú. Potrebné nástroje tvoria jeden profesionálny Banán súbor kamienok 180 / 100, 5 palisander tyčinky, 500 podložky, tip fréza, rovnako ako gél štetcom dohromady. Od špeciálne kvapaliny na za žiadnych okolností môžu chýbať, sú nechty set 100 ml čistejšie a lepšie Primer obsiahnuté zodpovednosti. Komplexná sada je Profesionálnej návod je zaokrúhlená. Ponúkame vám nielen najvyššiu kvalitu našich Výrobkov, ale tiež mnoho rokov skúseností ako producent. Vyskúšajte nás a naše služby, budú nadšení a sebaisto. Môžete využiť naše komplexné nastavené svoje profesionálne nechtový salón doma sada môžete.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4

Prehľad

5
0
4
3
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná