Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
Nechty vzor umiestnenie základne domov: UV gél štartovaciu sadu v prípade

Podrobnosti
+

Rozhodli ste sa model umelé nechty doma a, ale nie docela vedieť, čo vám všetkým potrebujete? Tiež chýba presné vedomosti o fungovaní modelovanie nechtov? Nebojte sa, môžeme poskytnúť vám nechty-EON UV gél Starter Kit s prípadom ponúkané vrátane podrobný návod gél modelovania. Tam je priestor v tomto prípade funkcia multi vyrobené z hliníka na všetkých dôležitých materiálov, ktoré patria medzi základné vybavenie. Okrem UV lampa, ktorá časť zrkadliť, s 4 x 9 Watt fluorescenčné lampy a vo farbách strieborná alebo biela k dispozícii je, nachádza ďalšie príslušenstvo v prípade: obsahom nechtov cleaner 100 ml, 1 vyrovnávacej pamäte, 3 g lepidlo nechty, gél UV-1-fázové s obsahom 15 ml, Pro súbor len s 180 zrnitosti 100, balenie 5 palisander tyčinky, kefa na modelovanie gél a 50 tipov vo veľkostiach pre všetky 10 prstami. S týmto kompletná Starter Kit, môžete obnoviť seba alebo priateľa, bez váhania, vaše prírodné nechty alebo len posilniť. Pokynov dodaných so súpravou vysvetľuje celý proces od začiatku. Nájsť ste už celý materiál jednotlivo spolu, namiesto toho sa rozhodli pre tento UV gél nastaviť klinec štúdio-kvalitný zvuk.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná