Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
S UV gél štartér kit NAIl-EON dokáže každý modelovanie nechtov

Podrobnosti
+

Okrem zručnosť a prax, patrí na modelovanie nechtov správne vybavenie. Najmä na začiatku kariéry ako kaderníčka / v mnoho zariadení, okrem UV svetelného zdroja musí byť strach. Štartovacie sady s sada UV gél sú perfektné právo mať všetko, čo potrebuješ. Nezáleží na tom či si nechty doma alebo mobilného Nechty salon by chceli používať naše nechty-EON UV gél Starter je nastavená ideálne pre obe strany. Dostanete zrkadleného zväzku v rozsiahly súbor UV svetlo liečenie jednotka, ktorá má 3-minútový časovač operácie a 9 Watt má 4 x lampy. Samozrejmosťou sú všetky požadované UV gély v 5 ml pohára čím. Pripravovať gél, rose budova gél, biela Francúzska gél a tesniacim gélom môžete vytvoriť krásne francúzsky model umiestnenie. Pre Rozšírenie Profi tip box je vyplnená s 100 tipy aj na nechty Nechty lepidlo s obsahom 3 ml. Nástroje musia samozrejme tiež chýba, preto si chrómované profesionálny tip rezačka, kefa, 2 len profesionálne štúdio súbory v granuláciou 100 / 180, medzipamäť brúsenie blok päť palisander palice a 1 x 500 kus podložky. čistič na nechty 100 ml Špeciálne pre lepšiu priľnavosť a náter a detailné modelovanie Pokyny kompletnú ponuku. Vám ponúkame nielen skúsenosti výrobcu, ale aj najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Uložiť tento komplexný súbor! Ste náš Servis a naše výrobky sa úplne presvedčený.

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.4667

Prehľad

5
26
4
15
3
3
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná