Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
NDED UV gél náplň kit, malá

Podrobnosti
+

Je potrebné pre úspešnú kariéru v Nechty, modelovanie viac ako len zručnosť a prax. Správne materiály poskytnuté je nemenej dôležité. Pre začiatočníkov sú preto veľmi dobre, ak niekto nový začína nechty, najmä ak ešte žiadny Vybavenie je k dispozícii. Podľa toho aký systém chcete pracovať, široká škála príslušenstva potrebné. Sada UV gél je ideálne, ak sa Všetko sa rozhodne pre nechty, modelovanie gélom, ako nastaviť okrem do svetlo liečenie jednotka je v cene. Súbor vzorka alebo náplň na druhej strane je ideálny, ak niekto vyskúša nový produkt Chcem sa alebo jednoducho nový gél potrebná, pretože všetko ostatné obchodné zariadenia stále existuje. Mnohí by sa páčilo, žiadne veľké množstvo gélu kúpiť, pretože oni spotrebujú toľko materiálu v rýchlejší čas a ako čerstvé Materiál používať. S našej NDED UV gél náplň nastaviť malé získať Pripravovať gél 15 ml a 1-fázové gél s obsahom 15 ml. Pre základný náter s obsahom 15 ml je ultra silné spevnenie v malej skupine. Trust našich skúseností ako výrobca. Ponúkame výrobky najvyššej kvality. Ste obaja z našich Služby, ako sa úplne presvedčení o našich produktoch.

Veľkosť
+

0.116 Meter (m)
0.095 Meter (m)
0.045 Meter (m)

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná