Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
NDED UV Gel Professional náplň kit

Podrobnosti
+

Je dobrý materiál pre nechty modeling nevyhnutné. Pokiaľ ide o začiatok toľko potrebné nechty dizajnér kariéra Pre začiatočníkov sú obzvlášť dobre hodí. UV gel Kit je o sebe uzavreté, čo je potrebné. Je už UV lampou, ale Materiál je vyčerpané, je naša NDED UV gél Pro Refill Kit aj vhodný. Rozsiahly súbor, dostanete s niekedy 5 ml pohára Francúzština gél mäkký biely gél francúzsky ružové Milky, staviteľ gél ružové a Pripravovať gél. K tomu dostanete 1-fáza-Builder gel Stredná viskozita vo veľkosti 15 ml, zodpovednosti lepšie primer. Pre dokonalé modelovanie môže základný náter v 15 ml, klinec cleaner 100 ml, špeciálne Nechýba kefa cleaner 100 ml a profesionálne štúdio kefy. S Tiplöser môže nesprávne lepené tipy veľkosti od 100 ml jemný byť odstránené. Súbor je zakončený úlohu s 500 podložky, desať banán súbory v kamienok 180 / 100, dva buffer, brúsne bloky päť tip lepidiel vo veľkosti 3 g a starostlivosť o pleť nechty olej 15 ml. Vám ponúkame skúsenosti výrobcu a Produkty najvyššej kvality, ktoré sú na špici výskumu. Dôverovať nám a sami to od našich Služba.

Veľkosť
+

0.22 Meter (m)
0.288 Meter (m)
0.164 Meter (m)

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3125

Prehľad

5
6
4
9
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná