Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
NDED UV Gel sada Doplňovacia

Podrobnosti
+

Akvizícia je práve na začiatku modelovanie nechtov plne vybavené nie len ekonomicky. Zručnosť a prax sama nie dosť pekný model pre prácu. Ktoré nové produkty by chceli vyskúšať alebo začína nechty, pre začiatočníkov sú ideálna príležitosť. Takže UV gel Kit je všetko súčasťou, ktoré Štart je potrebné a to môže byť oveľa lacnejšie zakúpiť v V porovnaní s nákupom jednotlivých produktov. Naše NDED UV gél Refill Kit je ideálne, ak máte dostatok tipy a kvapalín, ktoré ale gély sa predpokladá. Všetky potrebné gély sú zahrnuté v súbore. Tiež, je ideálne, ak si jednoducho skúste rôzne gél chcieť. Dostanete komplexný súbor niekedy téglika s pripravovať gél 15ml, ruža, budova gél francúzsky gél mäkký biely a skvelý záver tesniace gél. Takže môžete perfektné francúzsky Pozrite sa na vytvorenie manikúra. Ponúka ultra silnú priľnavosť Základný náter s obsahom 15 ml. Naše výrobky sú na špici UV gélu Boli vyvinuté a vyrobené výskumu. Využite naše dlhoročné Skúsenosti ako výrobca a presvedcte sa sami z najvyšších Kvalitu našich výrobkov.

Veľkosť
+

0.129 Meter (m)
0.121 Meter (m)
0.047 Meter (m)

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.8889

Prehľad

5
8
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná