Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Problém nechty set - UV gél
Podrobnosti
+
Kto to nevie? V jednom alebo iných klientov urobil predtým, že nechty nespĺňal alebo je rýchlejší ako vyvoláva znova iným zákazníkom. To je často prípad Umelecké nechty, modelovanie, ak tip nie je správne pripojený k prírodných nechtov spája. Najmä tieto zákazníkov v tak-zvané problém nechty trpia vzhľadom na modelovanie nechtov, máme problém Vylet-nechty nechty Sada - UV gél, ktorý bol vyvinutý výlučne v našom dome, v rozsahu. V tomto UV gél súbor len vysoko kvalitné výrobky, ktoré sú všetky rezanie-hrana technológie a vývoj UV gél aplikácie sú. Vďaka najnovšie vzory nechtov UV-gél technológie teraz tiež bude zaručuje 100% zodpovednosť za problém nechty. Výrobky z Minimixér a súprava problém nechty môžu uplatniť na všetky druhy nechtov. Tam sú Kreativitu v oblasti nail art ozdoby a vzory neobmedzený použitie týchto výrobkov. Zahrnuté v tejto sade patrí: - Vylet - nechty revolúcie primer, typ: 15ml - Vylet-nechty revolúcie, typ: lepenie 15ml - Vylet-nechty revolúcie staviteľ gél, typ: ruža - 15 ml - Vylet-nechty revolúcie francúzske číry gél, typ: biely 15ml - Vylet-nechty revolúcie tesniacim gélom, typ: 15ml - UV gél nechty dizajn modelovanie guide - nechtový dizajn UV gél chyba spôsobuje zoznam presvedčiť vás z tejto high-kvalitné Štúdio kvality výrobku a uvidíte, vaši zákazníci budú vám to Ďakujem.
Veľkosť
+
0.154 Meter (m)
0.172 Meter (m)
0.057 Meter (m)
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4
Prehľad
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná