Certifikovaný internetový obchod
Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Viac ako 150 LED gély
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Sada na Gelove Nechty
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Revolution Nails NAIL-EON Gél súbor
Podrobnosti
+
Na Vylet-nechty revolúcie NECHTY-EON UV gel Kit vám poskytuje ideálny štart do nechtového dizajnu Podnikania. Pre začiatočníkov nie sú len pre nováčikov ideálnym spoločníkom, ale aj existujúce nechtové štúdiá ponúkajú super nastaviť, kde všetky výrobky, sú potrebné pre perfektné a krásne nechty. V tejto sade zahrnuté všetky výrobky v štúdiu kvality. Vedieme okrem tohto veľa viac UV gél zostavy v našej Rozsah. Aby čo najľahšie, budete dostávať Práca opisuje nás veľmi podrobne a návod na použitie dodané. Kompletná dodávka zahŕňa: nail design optickej jednotky: - 1 x svetlo liečenie jednotka (4 x 9 Watt) - 3 minútový časovač UV gély: -1 x Vylet-nechty revolúcie primer, typ: 15 ml - 1 x Vylet-nechty revolúcie, typ: lepenie 15 ml - 1 x Vylet-nechty revolúcie staviteľ gél, typ: ruže - jasná 1 x 15 ml - Vylet-nechty revolúcie Francúzska gél, typ: biely 15 ml - 1 x Vylet-nechty revolúcie tesniacim gélom, typ: 15 ml tipy a lepidlo: - 1 x Pro Tip box plnené 500 Tipy - 1 x nail dizajn nechty lepidlo 3 ml nástroje: - chróm 1 x profesionálny Tip fréza - 1 x nail Design Studio-gél-kefa - 10 x profesionálne štúdio banán súbor, 100 / 180, triedené - 1 x palisander tyčinky (5 ks) objednať 1 x buffer/brúsenie blok-10 x profesionálne štúdio len súbor, 100 / 180, - 1 x doštičky 500Stück špeciálne farby a tekutiny:-1 x nail čistič špeciálne 100 ml
Tesnenie
+
UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná