Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Vzorka Gél Sada
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Vzorka Gél Sada

NDED Ukážka akryl nastavenie Vzorka Gél Sada NDED Ukážka akryl nastavenie
7,55 € *
nded balíčkom prekvapením Vzorka Gél Sada nded balíčkom prekvapením
56,70 € *
NDED Ukážka UV Gél súbor Vzorka Gél Sada NDED Ukážka UV Gél súbor
10,71 € *

Vymodelovať umelé nechty nie je jednoduché a vyžaduje si to trochu cviku. Kto si nie je celkom istý, či modeláž umelých nechtov skutočne zvládne, nemal by si hneď kupovať drahú sadu s veľkým množstvom gélov či akrylových produktov, ale skôr o niečo výhodnejšie vzorky na nechtový dizajn v malých baleniach zo všetkého, čo človek na začiatok potrebuje.

V našej ponuke nájdete dve gélové sady s rôznymi produktami a za málo peňazí. Kto sa chce s touto témou intenzívnejšie zaoberať a nazbierať nové skúsenosti v modeláži gélových nechtov, mal by takúto cenovo výhodnú sadu bez váhania využiť. Drahé prístroje urýchľujúce tvrdnutie umelých nechtov, rôzne dekoračné ozdoby na nechty a nástroje určené na ošetrovanie nechtov nie sú v uvedených sadách zahrnuté, pretože na modeláž gélových nechtov nie sú potrebné.

K dispozícii je aj podobná sada pre začiatočníkov určená na modeláž nechtov s použitím akrylu. Praktická vzorka obsahuje primer, číry akrylový prášok, liquid a 10 tipov. Na trénovanie a oboznámenie sa s témou je toto balenie ideálne.

Naše vzorky na nechtový dizajn disponujú rovnakou kvalitou ako všetky naše produkty. U nás nenájdete skúšobné sady so zlou diskontnou kvalitou za nízku cenu, ktoré Vám len budú komplikovať prácu. Práve naopak, ponúkame vzorky produktov z nášho sortimentu, ktoré naši obchodní zástupcovia sprostredkúvajú profesionálnym nechtovým štúdiám a podobným prevádzkam za účelom reprezentovania našich kvalitných produktov. Tieto vzorky si samozrejme môžete objednať aj na domáce použitie.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná