Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Vzorka Gél Sada
NDED Ukážka akryl nastavenie

Podrobnosti
+

Predjedlá sú vždy najlepší sety alebo sadu vzorky Možnosť vyskúšať si produkty, ktoré sme ešte neviem, alebo nové prichádzajú na trh. Kto pracoval, napríklad len s gélom, ale skúste či a ako on zvláda s akrylovým, toto môže dokonale s naša NDED akrylová sada, aby vzorka. Umiestnenie modelu s akrylovým žiadny UV lampa je potrebné, pretože materiál na vzduchu tvrdne. Avšak padá oveľa viac podania práce pri práci s akrylom. Čas potrebný model umiestnenie s akrylom je vyšší ako s gélom. Akrylové nechty sú tvrdšie ako Nechtov gélom, sú ľahko zlomiť. Je však nakoniec vždy vec osobných preferencií, ktorý systém si vybrať. V našej rozsiahlej množiny dostanú pre dokonalé Zodpovednosti nechtov dizajn náteru lepidlo, 5 g akryl prášok jasné nechtový dizajn Akrylového tekutý 100 ml kapacita 10 Nechtové tipy. S týmto Akrylové Basic môžete pracovať kompletné modelovanie a test, či je pracovať s akrylom. Budete sa čudovať aké jedinečné výsledky môžete dosiahnuť s nášho súboru. Ponúkame výrobky najvyššej kvality. Dôvera naše dlhoročné Skúsenosti v oblasti výroby, ktoré vám zaručuje vyrobené podľa najnovších technológií.

Veľkosť
+

0.15 Meter (m)
0.099 Meter (m)
0.044 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.75

Prehľad

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná