Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Sady na Nechty / Vzorka Gél Sada
UV si testov, skvelé pre prvé kroky UV gél modelovanie

Podrobnosti
+

Pre začiatočníkov sú ideálne, s Nechtov je práve začalo. Súbor vzorka je vhodná pre Vyskúšajte nové produkty, alebo čo, ktoré sme ešte neviem. Ste Získajte naše skvelé NDED nastaviť jednu vzorku UV gél náter obsahujúci 15 ml Obsah, na jar pripravovať gél 5 ml a 1-fáza-Builder gel Stredná viskozita, rovnako ako 10 najrôznejších francúzske tipy. Takže si môžete vyskúšať naše gély. Existuje mnoho rôznych gélov na trhu, ale Zďaleka nie sú všetky rovnaké. Rozdiel v kvalite môže byť docela obrovský a Existujú rôzne kritériá, prečo niekto s gél lepšie vyrovnať rovnako ako u iných. Vždy môže sa stať, že vám tak ďaleko použiť gél je už splnená na sto percent. By ste chceli by chceli čas vyskúšať niečo nové, ale nie všetky gély v miske kúpiť s veľkým obsahom. Tu sú poháre s nižším obsahom, potom sa jedná o Ideálne pre nový gél extenzívne, aby skúšobné a vyskúšať. Ponúkame vám najvyššiu kvalitu našich výrobkov, všetko o najnovšie najmodernejšie sú vyrobené. Dôvera našich Skúsenosti výrobcu, ste našich výrobkov a našej Služba je úplne nadšených a istí.

Veľkosť
+

0.082 Meter (m)
0.101 Meter (m)
0.057 Meter (m)

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná