Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €

Značky

Ponúkame vám komplexnú ponuku rôznych, patentovaných a kvalitných značiek, ako Vylet-Nails, Naileon, American Line, Youmaxx, Euro-Line, Konad, Promed, Hartmann, Elomed, NDED - Nail Design Exclusive Discovery a mnohých ďalších. Nájdite svoje obľúbené výrobky v našej ponuke viac ako 8000 značkových výrobkov. Naše výrobky dodávame v rôznych veľkostiach, a preto u nás môžete nájsť správnu veľkosť, akú potrebujete. Pozrite si vo svojom voľnom čase ponuku nášho obchodu a získate celkovú inšpiráciu.

nded

nail design exclusive discovery

Naša vlastná značka ponúkajúca vysokú kvalitu za nízku cenu. Ideálna pre začiatočníkov, nechtové štúdiá a maloobchodníkov. Benefitujte z intenzívneho rozvoja a najvyššieho stupňa starostlivosti, ktoré tvoria základ širokej ponuky série výrobkov nded.

American-Line

Simply the best

Tu je mottom luxus na nechtoch zákazníka. Rozmaznávajte svoje nechty a nechty svojich zákazníkov tým najlepším z amerického výskumu. Intenzívna spolupráca medzi výskumným oddelením a známymi nechtovými dizajnérmi urobili z tejto značky luxus dneška. Sen každého milovníka nechtového dizajnu, pretože s našou sériou American Line sa nechtový dizajn stáva umením.

Euro-Line

Solutions for beautiful

Kvalitná značka oslovujúca svet. Naša značka Euro-Line predstavuje vedúce výrobky používané a predávané po celom svete. Do výskumu týchto výrobkov sme dali svoje srdce a dušu, aby sme splnili náročné požiadavky súčasného priemyslu nechtového dizajnu. Budete potešení a nadšení jednoduchým používaním a skvelými výsledkami. Vašich zákazníkov poteší aj kvalita a bezkonkurenčné ceny.

Nail-Eon

Quality is our passion

Okrem vysokej kvality a technických inovácií ponúkame aj vynikajúci gélový lak a všetko príslušenstvo. Všetko je najmodernejšie a založené na najnovšom výskume. Všetky zariadenia NAIL-EON sú testované spoločnosťou TÜV-SÜD a sú vyrábané podľa najprísnejších noriem. NAIL-EON ponúka 3-ročnú záruku na všetky zariadenia.

Náš gélový lak vyčaruje na vašich nechtoch neodolateľný šarm. Výskum a trpezlivosť vytvorili základ na vývoj tohto výrobku a vy môžete ťažiť z jeho dlhotrvajúcej intenzity. A aj napriek jeho charakteristikám odolnosti ponúkame výrobky, ktorými môžete jednoduchým spôsobom gélový lak zo svojich nechtov odstrániť. Jeden míľnik v snahách nášho vývoja.

Ponúkame len najlepšie technické zariadenia, od najlepšieho pilníka na nechty po najnovšiu UV lampu, ktoré potrebujete na vykonávanie profesionálneho nechtového dizajnu. Všetky naše výrobky sú certifikované spoločnosťou TÜV-SÜD a vyznačujú sa kvalitou a garantovanou spokojnosťou. My osobne sme ich skúšali a testovali, a presvedčili sme sa o ich vynikajúcej kvalite.

Vylet Nails

Award winning nails

Naša séria Vylet Nails vyhovuje najprísnejším normám a je veľmi prispôsobivá. Náš výskum spojil kvalitu a dokonalosť v troch sériách výrobkov.

Vylet Nails Revolution

Vylet Nails Revolution pre nechtových dizajnérov, pre ktorých predstavuje jednoduché používanie a vynikajúca trvanlivosť vysokú hodnotu. Začnite revolúciu v nechtovom dizajne a urobte si meno s naším značkovým gélom.

Vylet Nails Elements

Ozdobte seba a svojich zákazníkov prirodzeným základným leskom našej série Vylet Nails Elements . Prirodzenosť a klasika sa spojili vo veľkej ponuke výrobkov. Benefitujte zo skúseností známych nechtových dizajnérov, ktorí do výskumu týchto výrobkov prispeli svojimi najlepším znalosťami.

Vylet Studio Edition

Style like a star! Dodajte gráciu svojim nechtom a svojim zákazníkom originálnym dotykom Hollywoodu. S našou veľkolepou ponukou výrobkov Vylet Nails určenou pre štúdiá neexistujú hranice pre vaše predstavy. Mnoho rokov vývoja sa vrátilo v pôvabe nechtov a v úsmeve na tvári zákazníkov.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná