Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €

Malý nápad celkom veľký.

V krvi, pote a slzách sme z malej myšlienky vyvinuli spoločnosť, ktorá je svetovo renomovanou v oblasti nechtového dizajnu. Srdcom našich aktivít je výroba vysokokvalitných výrobkov, kde kombinujeme know-how a najlepšie suroviny. Využívame svoje odborné znalosti a vášeň pre vaše uspokojenie.

Poslanie

Nechtový dizajn je našou vášňou. Naším poslaním je ponúkať najmodernejšie výrobky, propagovať a vyzývať ľudí. Ideme na doraz, a ak je to potrebné aj ďalej, aby sme našej vášni pre nechtový dizajn umožnili preniknúť do našich výrobkov a vyčarili úsmev na tvári každého zákazníka. We love to see you shine – NDED!

Výroba

Náš výrobný proces realizujeme pri zachovaní najprísnejších noriem kvality a bezpečnosti. Čím sa odlišujeme, je neustále monitorovanie výrobných liniek a optimalizácia výrobného procesu. To je zrejmé z našich výrobkov, ktorými chceme lepšie uspokojiť našich zákazníkov a garantovať náš spoločný úspech.

Od myšlienky po výrobok

Myšlienka musí prejsť dlhú cestu, kým sa dostane k zákazníkovi vo forme hotového výrobku. Na vyvinutie prvého prototypu je potrebných mnoho rokov brainstormingu, mnoho období bolestí hlavy a veľa testovania. Po vytvorení a schválení prototypu je dôležité navrhnúť efektívny výrobný proces, implementovať marketingové myšlienky a uviesť do rovnováhy všetky aspekty podnikateľských aktivít. Sme presvedčení, že to, čo z nás spravilo vedúceho výrobcu výrobkov pre nechtové štúdia a maloobchodníkov, predstavuje len zopár rokov!

Základom je kvalita

Nerealizujeme výrobu na základe úkolovej práce a našu výrobu nezverujeme dodávateľom. Preferujeme spoliehať sa na našich zamestnancov a to sa nám vypláca. Vysokokvalitný výrobný proces a príjemná pracovná atmosféra zabezpečujú bezkonkurenčne dobrý koncový výrobok pre zákazníka. Vždy máme pritom o všetkom prehľad.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná