Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Tipy / Box na Tipy
Nechty tip box Fullcover tipy 500 St. - perfektný umenie klince pre akúkoľvek formu

Podrobnosti
+

Fullcover tipy na nechty tip box obsahuje 100 ks nechty tipy v byte formulár a 10 rôznych veľkostí. Umelé nechty môžu byť tvorené z jednotlivo a presne hodí tento výber. Prirodzené pristane umenie klince z elastického materiálu.

Perfektný umenie klinec modelovanie s Fullcover tipy stojí alebo padá s veľkosť výberu. Nechty tip box Fullcover tipy 100 ks zahrnuté, preto 10 rôznych veľkostiach tak, že veľkosť vhodné tip môže byť použitý pre každý necht. Špičky nechtov umenie musí byť splýva s nechty, takže žiadne napätie. Tip v správnej forme je nainštalovaný, je stanovená s tip lepidlo na prírodné nechty. Je veľmi dôležité, že žiadne Vzduchové bublinky vytvárajú na povrchu. Jemné lisovanie na pribli¾ne 5 sekúnd, stabilné palice tip na klinec a potom môžu byť spracované. Tip Blender sa odporúča pre vyrovnanie prechodov. Umelé nechty je pripravený v tvare nechtov môže byť aplikovaná nechty ozdoby alebo úplné pokrytie.


Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná