Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Tipy / Doplňovanie Sáčky
Náplň sáčok 50 ks Fullcover tipy - nechty na sklade

Podrobnosti
+

Nechty tipy náplň taška 50 ks Fullcover tipy charakterizovaný jeho klasický tvar, jasné farebnú schému, ako aj elastický materiál. High-kvalitné tipy môžu byť spracované ľahko a vytvoriť vzhľad a dlho trvanlivé modelu umiestnenie prírodných nechtov nechty.
Stres-free edition na prírodné nechty je obzvlášť dôležité pri práci s nechty tipy. Toto je dosiahnuté tip je zvolený tak, že zavrie bez tlaku na okrajoch nechtov. Nechty tip z vrecka náplň Fullcover tipy v prípade potreby môže byť justované špeciálny nôž. K tomu ďalší Veľkosť je vybraný a skrátiť zodpovedajúcim spôsobom. Tip na prírodné nechty je prilepené na optimálnu priľnavosť. Plastový klinec je potiahnutá lepidlom dať na klinec a zladené. Obzvlášť dôležité: žiadne vzduchové bubliny nemusia byť medzi nechtov a tip. Fullcover tipy sú úplne lepené, sú priniesol v podobe a nakoniec s požadovanú nechtový dizajn.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná