Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Tipy / Dopl?ovanie Sá?ky
Náplň sáčok 50 ks štipka tipy - umelé nechty s vysokou C-krivka
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nechty, modelovanie s štipka vyvoláva extravagantné nechty tipy, ktoré majú extra silný klenuté tunela. C-krivka v Pinchdesign s jej úzky zúžený tvar dopredu prispôsobuje vo výške jednotlivo na prírodné nechty, pretože žiadne lepenie povrchu je daná. Náplň sáčok 50 ks štipka tipy je k dispozícii v troch farbách a veľkosti 10.
Dobrý výsledok je správne Veľkosť štipka rozhodujúce tipy. Môžete si vybrať medzi 10 rôznych veľkostí, strednej veľkosti sú povinné, tieto sú uložené pozdĺž ľahko. Tip musí byť splýva s nechtového lôžka, aby sa zabránilo napätiu. Na povrchu tip tip lepidlom kvapka je uvedený, potom nechty tip na nechtovej platničky je opakovane tlačil hore a dole. Výsledkom je rovnomerne lepidlom a vzduchové bubliny medzi nechtov a tip podpory sú odstránené. Stredne-tlak na špičke zabezpečuje konečnú zodpovednosť. A potom klinec požadovaný je spracovaný, napríklad s nechtov alebo maľovať farebné schéma.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná