Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Tipy / Dopl?ovanie Sá?ky
Náplň sáčok 50 St. pazúry tipy - skladom nechty salon
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

V závislosti od oblasti aplikácie a chuť náplň sáčok 50 ks pazúry možno získať tipy prírody, Jasné a Biela vo farbách. Z dôvodu rôznych veľkostí je správny tip nájsť pre každý necht. Čo je zvláštne na pazúr Tip: cez jeho silné C-krivka a zakrivené kríž histórie tejto nechtový dizajn je už z dôvodu jeho tvar ako chytá.
Pri návrhu umelé nechty tipy pazúry veľkosť vhodné tip vybrané a vložiť na pripravené nechty. Dôležité je, že nechty tip priamo a tlak na okrajoch nechtov dokončí, ak je to potrebné, môže tip s Feil prepraví do tvaru. Tip lepidlo zabezpečuje stabilné priľnavosť. Je dôležité pri lepenie hore, že žiadny vzduch bublinky vytvárajú medzi špičku pazúr a prírodného nechtu. Toto je dosiahnuté tým, tip na klinec späť a ďalej tlačil. Tak sa šíri lepidlo a vzduch je odsunutý. Za najvhodnejšie pazúr tipy či už za pár sekúnd stlačené. Potom podáva tipy vo forme a je pripravený pre požadované nail art.


Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná