Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Tipy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Náplň sáčok 50 ks okraj tipy - nechty tipy skladom
Podrobnosti
+

V salóne nechtov okraj tipy v rôznych veľkostí sú nutnosťou. Náplň sáčok 50 ks okraji sú tipy v 10 veľkostiach a v troch rôznych farebných variantov prírody, Jasné a Biela k dispozícii. Tipy sú ľahko pracovať a zredukovať požadované umiestnenie modelu. Rovný tvar fit tipy nechtov na takmer všetky prírodné nechty.
Spracovanie okraj začína s výberom vhodných Veľkosť tipy. Triedenie sa vykonáva od 1 do 10, Veľkosť 1 popisuje najväčších tipy, napríklad palcom. Zodpovedajúce špičky nechtov sedí zarovnané na okrajoch nechtov, prípadne tip z vrecka náplň možno tipy ostrím Feil 50 St. do správneho tvaru a Veľkosť. Lepidlom Špeciálny tip tip na klinec je pripojený, to je istý, že žiadne Vzduchové bublinky vytvárajú medzi špičku a prírodných nechtov. Aby k tomu nedochádzalo, Nagelplättchen niekoľkokrát a späť tlačil. Potom klinec vzor umiestnenie materiálu je vyplnený hore a do jeho konečného tvaru. Voliteľné farebný gél alebo lak na nechty UV poskytnúť zodpovedajúce nechtový dizajn, aj nail art ozdoby na hotové nechty ako obvykle.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná