Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Tipy / Stiletto Tipy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Stiletto Tipy

Filter articles
Náplň sáčok 50 ks ihlové tipy Stiletto Tipy Náplň sáčok 50 ks ihlové tipy
1,29 € *
Tip box ihlové tipy na nechty Stiletto Tipy Tip box ihlové tipy na nechty
z 7,85 € *
Stiletto dizajn Tipy Stiletto Tipy Stiletto dizajn Tipy
5,67 € *
Šablóna Stilletto 500 St Stiletto Tipy Šablóna Stilletto 500 St
11,95 € *
Efektívne Nechtov Stiletto Tipy alebo Sablóny

Celebrity urobiť to: Stiletto tipy sú teraz plne v súlade s trendom a zdobia nechty s mimoriadne nechtov. Špeciálna optika umelých nechtov, ktorá je vyrobená s ihlové tipy alebo šablóny, robí vynikajúcu postavu s jednoduchým dizajnom a zabezpečuje prekvapený skvelý výhľad. Je extravagantne tvarované nechty nechty umenie položky z nded rozmanité, gély účinok alebo efekt z UV lak na nechty pridané, sú miniatúrne umelecké diela, ktoré zostanú v pamäti.

Umelé nechty sú nazývané stiletto nechtov predné miesto. Tento tip môže byť jemné v závislosti od žiadosti alebo extrémne tvoril. Pre dokonalé nechty slúžiť stiletto nails tipy, ktoré poskytujú formulár a byť upevnené lepidlom nechtov na prírodné nechty. Je tiež možné použiť špeciálne špicaté tvarované šablónu, ktorá slúži ako šablóna pre umelecké nechty akryl, laminát alebo gél. V každom prípade klinec obvyklým vrstiev, spravodlivé materiálu je kalené a zdobené požadovanú klinec umenie. Stiletto nechtov môže byť veľmi ostré a extrémne obzvlášť pozoruhodný dizajn. Pre každodenné viac bodce sú vhodné, skôr preto, že jednoducho vykonávať všetky činnosti.

Aj šľachtenie ruky a starostlivo pripravené prírodné nechty sú základom pre krásne ihlové nechty, ktoré neustále ako umelé nechty. V prvom kroku, prírodných nechtov je podaný, zdrsnené buffer, a s lepenie agenta, potiahnuté takzvaný primér bodce, gél modelovanie. Tenkú vrstvu gélu pripravovať príde na sušeného náteru. Základný náter je vyliečený pod UV alebo LED svetlo a tvorí základ pre rozvoj klinec. V závislosti na postupe ihlové umiestnené na šablónu tipy alebo ihlové a nechtov je tvorený. Dizajn vzory sú obvyklým možnosti k dispozícii. Tak môže byť klinec vo francúzskom štýle, s fantasy nechtov alebo ako obyčajný maľované umelé nechty s jasné farebné alebo nátery sú určené.

Ako nástroj pre navrhovanie ihlové podpätky, ktoré vzal si jeho meno od talianskeho ihlové, veľmi ostré ihly zbraň, sa používajú často tiež šablóny. Flexibilné ihlové modelovania vzorkovnice môže byť použitý s akryl alebo gél a sú umiestnené okolo špičky prsta. V šablóne, ihlové tvarované nechty, nechty je vyliečený, šablóny je ľahko odstrániť. Stiletto nechtov tipy sú ďalší populárny variant pre výrobu čipky tvar nechtov. Sú dostupné a lepené vo vhodnej veľkosti na prírodné nechty s lepidlom nail v rôznych druhov a bez vzorov. Potom nechty budú spracované ako obvykle.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná