Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Tipy / Tipy Airbrush

Tipy Airbrush

Filter articles
Motif Nechtové tipy Tipy Airbrush Motif Nechtové tipy
z 3,95 € *
Vzduchu kefa Tipy Tipy Airbrush Vzduchu kefa Tipy
z 4,50 € *
Stiletto dizajn Tipy Tipy Airbrush Stiletto dizajn Tipy
5,67 € *

Airbrush tipy pre umenie nechtov prstov

Prirodzené nechty sú citlivé a nerastú vždy tak pekne, ako by sme si to želali. Mnoho produktov určených na skrášľovanie nechtov napáda pokožku rúk a nechty, vysušuje tkanivo a spôsobuje lámavosť nechtov. Takýto stav je potom nepríjemný a pritom by k tomu ani nemuselo dôjsť. Ruky by totiž nemali trpieť. V takomto prípade sú umelé nechty perfektným riešením – chránia prirodzené nechty a zároveň aj príťažlivo vyzerajú. Tipy airbrush (odborný termín pre základný tvar umelých nechtov) je dostať vo všetkých možných veľkostiach a tvaroch a dajú sa individuálne upravovať. Laky, pečiatky, lepidlá a ozdoby sa postarajú o to, aby tipy vyzerali podľa Vašich predstáv. Všetko to, čo je možné na prirodzených nechtoch, je možné aj na umelých. Na stránkach nášho katalógu nájdete rôzne druhy umelých nechtov. Tieto sa dajú objednať ako v malom množstve, tak aj vo veľkých cenovo výhodnejších baleniach spolu s príslušnými úložnými škatuľami, ktoré sa postarajú o lepší prehľad a poriadok vo Vašom malom domácom nechtovom štúdiu.

Výnimočným druhom nechtového umenia sú takzvané airbrush tipy. Tieto už hotové ozdobené tipy môžu byť jedno alebo viac farebné, s pásikmi, kvetinkami, motýlikmi, či inými rôznymi motívmi. Perfektne stvárnené nechty, ktoré si doma môžete nasadiť podľa toho, aký motív Vás v danej chvíli očaril.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná