Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Vybavenie Nechtoveho Studia
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Vybavenie Nechtoveho Studia

Filter articles

Prosím, vyberte príslušný sub-kategórii Vybavenie Nechtoveho Studia:

Tabuľka Manikúra
Profesionálny nechtov dizajn životy spracovanie nechty designer, pracovné materiály, ako aj funkčné a dekoratívne nábytkom. V salóne nechtov, tabuľka manikúra ako dôležité hlavných pracovných forma dôležité jadro.
Pedikura Kreslo
Viacúčelový gauč prebieha samozrejme v salóne krásy, pedikura kreslo často aj v salóne nechtov. Naše vysoko kvalitné obavy sú vybavené mnohými funkciami najmä na pedikúru. Rôzne vzory a početné funkcie ponúknuť krásu gauč dokonalá v každom ohľade výbere.

Prvotriedne nechty salon vybavenie a nábytok, ako sú paluby manikúra, nechty dizajn stoly a stoličky pedikúra s záruka 3 roky kupovat online. Moderné nechtov dizajn zariadenia ako UV zariadenia, LED svetlá, CCFL svetlo liečenie jednotiek a nechty nožnice na nechty umenie studios môže tiež s 3 roky záruka lacné objednávky. Nechtový dizajn môže byť veľmi drahé, ak chcete na modelovanie umelých nechtov a módne. Ale aj starostlivosť a dizajn prírodné nechty je uľahčené nejaké technické zariadenie. Takže kto chce vybaviť svoje vybavenie nechtoveho studia, chcem nahradiť jeden alebo iné zariadenia alebo zariadení doma povinní podporovať starostlivosť o nechty, je vítaný Hľadať v našom katalógu. Náš katalóg stránok Zobraziť nábytok, nábytok a zariadenia s vybavením, ktoré potrebujete pre profesionálne nechtov, a uľahčiť prehľad nechtov Studio, sme priradili zariadenia po použití. Môžete hľadať tak celkom konkrétne fréz na čelné frézovanie, pozrieť elektrické podanie, alebo sa bližšie na rôznych UV zariadenia. Sme tiež znášať rôzne zariadenia na odsávanie prachu a čistenie umelých nechtov.

Hygiena hrá dôležitú úlohu. Je dôležité sa dostať do zariadenia dizajn hygienicky čisté a čistenie s umelé nechty pre nechtového lôžka infekcií sú nepohodlné a často zle hojenie. Zariadenia, ktoré zriedené dávkuje podania a prachu zahrnuté frézovanie umelé nechty, očistiť vzduch a zabrániť jemné plastové prach nadväzuje na koži, prírodné nechty a nástroj. Čistiace zariadenia vám pomôžu hygienicky čisté nechty, ktoré nie je možné s inými nástrojmi. Pretože mikroskopické čiastočky prachu usadia ako v miestach, ktoré môžu byť čisté s ultrazvukové čističky - podobný tomu okuliare a šperky. Vybavenie a zariadenie by malo vždy byť hygienicky čisté a kvalitné nechty salon, pretože len týmto spôsobom sa vaši zákazníci budú trvalo spokojní.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná