Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Vybavenie Nechtoveho Studia /
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Kozmetické Stoličky

Najdôležitejšou vlastnosťou pre zákazníka na kozmetiku stolička je pohodlná a dobre polstrované sedadlo. Možnosti úpravy, najpohodlnejšiu polohu sedadla je možné nastaviť pre každý spôsob spracovania a pobyt v ateliéri je uvoľnený potešenie. Nastavenie bolo dobré ako estetik alebo nechty Designer, pretože ona môže uvoľnený práce a pozícii vždy ergonomicky seba a svojich zákazníkov.

Predovšetkým sa líšia modely v nastavení a kontrolných metód. Najjednoduchšie je ručné stolička kozmetiky. Mriežka kontrolu môžete nastaviť polohu operadlo a opierka nôh. Aj keď náročné, a trochu nudné jednoduchú mechaniku ale odráža v za rozumnú cenu. Ručné modely sú vhodné najmä pri stoličke je potrebné upraviť, nie je často. To je napríklad prípad manikúra. Preto, tieto modely ako pôvodné vybavenie na novovytvorenej nechtový salón sú dobre hodí.

Hydraulické kozmetické kreslá priniesť väčší komfort z hľadiska možnosti úpravy. Zvyčajne zahŕňa kombinovanej adaptačné mechanizmy. Kým prvky sú ručne alebo elektricky nastaviteľné, Pracovná výška stoličky nožný pedál je hydraulicky ovládané. Doladiť pozície, potom často ešte ručne sa musia uplatňovať. Aj táto forma kozmetické stoličky je vhodný najmä pri málo musí byť upravené.

Kozmetické kreslo prichádza s maximálnym komfortom. Niekoľko motorov, ktoré sú ovládané cez diaľkové ovládanie, umožňujúci pohodlné a nekonečne variabilný úpravu jednotlivých častí. V závislosti od toho či kozmetiky stoličky izba, troch alebo dokonca štvornásobok môžu byť upravené, je pripojený k zodpovedajúci počet motorov na stoličke a spoľahlivo ovláda uhol sklonu. Napríklad úprava opierku hlavy, operadlo, sedadlo výška a noha časť je možné. Výsledok: zákazník, alebo zákazník úplne pohodlne sedí na kozmetiku stoličky a môže prežiť aj dlhšie ošetrenie uvoľnene.

Návrhári nechty a kozmetičky, ktorí chcú ponúknuť plný komfort svojich zákazníkov mobilných môžete použiť mobilné kozmetické kreslá. Ľahko prepravovať stoličky sú flexibilne nastaviteľný a veľmi pohodlné. Tiež tu prospech považované akupunktúrou rôznych funkcií a nastaviteľnosť.

Dôležitým bodom v kozmetike stoličky je čalúnenie. To musí byť na jednej strane pohodlnejšie pre zákazníkov, na druhej strane ale aj ľahko a hygienicky čisté. Často, preto povrchy skladá z kože alebo podobného materiálu. Jednoduchá starostlivosť o povrchy môžu byť dezinfikované, povrchové nečistoty možno ľahko odstrániť vlhkou handričkou.
Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná