Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Vybavenie Nechtoveho Studia
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
S nded studio stoličky pre neunavujúcu prácu v štúdiu
Podrobnosti
+

Môžete vytvoriť dokonalé nechty modelu vrstiev a najkrajších nechtov, budete potrebovať vhodné tabuľky okrem vhodné nástroje a materiály poskytnuté. Robiť správnu prácu stoličky je veľmi dôležitý bod. Ponúkame vám nové stoličky, ktoré si môžete vybrať na základe rôznych farieb podľa vášho želania a vyhovuje vašej organizácii. Stoličky sú nastaviteľné na výšku, môže byť individuálne upravená s vašou vlastnou výškou. Operadlo ponúka uvoľnené sedenie. Stoličky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu.
Naše stoličky sú vhodné nielen pre nechtov salon. Oni sú tiež perfektné posedenie za kuchára alebo správca na jeho stole. Valčeky na nohách urobiť zmenu miesta v miestnosti rýchlo a ľahko.
Pozrite sa na naše produkty a už si starosti o nepohodlných stoličiek, ktoré sťažujú pre vás pracovať. Použite jeden z našich stoličky dokončiť svoju prácu rýchlo a bez únavy. Nájdete všetko, čo potrebujete pre najkrajšie sme nechty modelu vrstiev a creative nail art. Spoliehať na naše dlhoročné skúsenosti vo výrobe a nášho perfektný servis.


Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4
Prehľad
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná