Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Vybavenie Nechtoveho Studia / Pedikura Kreslo
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Pedikura Kreslo

Viacúčelový gauč musia spĺňať každý potrebuje iný prístup. Kým príde pre zákazníkov najmä pohodlne ležať, nechty projektant alebo kosmetolog potrebuje vhodné funkcie pracovať efektívne a profesionálne. Krásne navrhnuté nábytok na klinec a krása Studio môžu byť vybavené úplne odlišne v závislosti na váš rozpočet a požiadavky. Základné modely pedikura kreslo sú zvyčajne lacnejšie a je možné nastaviť ručne alebo hydraulicky. Úprava možností poskytnúť napríklad pre odpočinok a ich sklonu, ako aj časti nôh a nôh. Často sa môžu sedieť v rôznych polohách a uhly tiež obavy nastavenia ako je byt klamstvo. Táto pozícia je výhodné najmä pre masáže tváre a tela. Pre stanovenie viacúčelový gauči späť kus ako časť nohy zvyčajne majú páku, umožňuje nastaviť pozíciu. Flexibilné a dobre odpružené podrúčky automaticky prispôsobí na vybrané miesto. Pracovnej výšky, alebo výška sedadla je potom hydraulicky ovládané rukou alebo nohou pedál. Polovicu - alebo dokonca plne elektricky nastaviteľné kozmetické obavy sú pohodlnejšie na použitie. Opierka operadla a sedadla sú zvyčajne podobné efekt tieto základné modely jednotlivých súčastí pomocou elektrických diaľkového ovládania, ktorý je pripojený káblom k stoličke. Stolička má motorov, ktoré sú ovládané samostatne a tak nekonečne v požadovanej polohe sedí vzpriamene do vodorovnej viacúčelový gauči. High-kvalitné pedikura kreslo modely majú takzvaný lock box. Elektrického systému môžu byť zamknuté tak, že neoprávnené môže už nastavenie polohy slnka. Niektoré modely majú bezdrôtové diaľkové ovládanie alebo Masáže ponúka viac funkcií ako napríklad jeden to je skladacie nohy - najmä pre pedikúru prakticky. Aj rotujúce kozmetické obavy sú k dispozícii. Kozmetické obavy s malé základne sú najmä priestorovo-úsporné a ideálne pre prácu, tieto ešte vysokú hmotnosť, tak, že tabuľka je stabilné a bezpečné.

Vhodné hygienické je dôležitý pre kozmetický salón a nechtový dizajn. Kozmetické obavy sú vybavené odolné a ľahko sa čistí kožené čalúnenie. Povrchy môžu byť obnovené spolu s vhodným dezinfekčným sprejom alebo len vlhkou handričkou po každom použití do hygienicky čistého stavu.
Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná