Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Vybavenie Nechtoveho Studia / Tabuľka Manikúra
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Tabuľka Manikúra

nded modrá/biela nechty tabuľky Tabuľka Manikúra nded modrá/biela nechty tabuľky
341,78 € *
nded nechtov tabuľku hnedý Tabuľka Manikúra nded nechtov tabuľku hnedý
341,78 € *

Nič v klinec salon funguje bez pravej pracoviska. Nechty tabuľky a tabuľka manikúra musia spĺňať rôzne požiadavky, tak, že jednoducho má nielen zákazníkom, ale aj návrhár klinec sám účinne a ergonomicky správne pracovať. Okrem rôznych iných zariadení v štúdiu ako pracovné materiály a interiér, tabuľke nechtov je najdôležitejšie kus nábytku. Kozmetické tabuliek sú dostupné v rôznych verziách a požiadavkám oboch najvyšších dizajn v štúdiu ako dôležité kritériá týkajúce sa ergonómie, prideľovanie miesta a materiálu.


Nechty tabuľky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Vždy je dôležité, že dosku cez rôznych kvapalín a látok, ktoré sa používajú na nechty sú odolné. Tiež musia byť ľahko čistiteľné dosku a odolné voči mechanickému poškodeniu. Zvlášť možno často nájsť pracovné povrchy preto potiahnutý verziu drevotrieska alebo melamín. Dobrú prácu povrch sa ľahko čistí a dezinfikuje a ponúka priestor pre ručné podložky, UV lampa a ostatné Nailart riadu. Tiež zobraziť stojany, svetlá najlepšia viditeľnosť a iné zariadenia na dosku môžu byť integrované ako dôležitý doplnok na pracovisku.

Tabuľku dobré nechtov je vybavený rôznymi zásuviek a priehradiek. Preto všetky zariadenia, ktoré sú potrebné pre modelovanie a manikúra môže byť uložené ľahko a rýchlo dostupné. V integrovaných zásuviek, súbory, mieste viery a rôznych gélov a maľovať miesto nájsť väčšie nádoby ako napríklad skladovanie fliaš s čistič alebo gélu a môžu byť uložené v poliach zaželáte. Najmä ak je obmedzený priestor, dobre-organizovaný manikúra tabuľky môže obsahovať všetko potrebné pre profesionálne nechtov dizajn zariadenia. Hladké a odolné povrchy v skladovacích miestnostiach vždy zabezpečiť čistotu a hygienu. Povrchy môžu byť ľahko čistiť vlhkou handričkou a sú aj odolné voči látok používaných v salóne nechtov a kvapalín, rovnako ako dosku.

Výber nechtov tabuľky pre nechty umelecké dielo je vždy aj existujúceho priestoru do úvahy. Samotná tabuľka by sa uvádzať tak, že to nebude odlesky od stropné svietidlá alebo okna. To je ideálne, ak na strane svetelného zdroja je vľavo na stole.
Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná