Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Elektrická Brúska na Nechty
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Elektrická Brúska na Nechty

Filter articles
Trochu držiteľa Elektrická Brúska na Nechty Trochu držiteľa
2,59 € *
Manikúra a pedikúra súbor YOUMAXX Elektrická Brúska na Nechty Manikúra a pedikúra súbor YOUMAXX
14,95 € *
Promed de luxe Elektrická Brúska na Nechty Promed de luxe
199,45 € *
Promed de luxe 620 Elektrická Brúska na Nechty Promed de luxe 620
199,45 € *

Technický prístroj dokáže uľahčiť prácu v mnohých oblastiach. Netýka sa to len práce v domácnosti, ale aj rôznych remesiel a umenia. Zriedka sa stáva, že sa napríklad drevené sochy alebo kovové zábradlie brúsia ručne. Rovnako nechty sa môžu pomocou príslušného technického prístroja zbrusovať či pilovať. Keďže sa v tomto prípade jedná o tú najjemnejšiu prácu, sú zodpovedajúc tomu elektrická brúska na nechty v nechtových štúdiách malé. Manipulácia s týmito ľahučkými prístrojmi je jednoduchá, vzhľadom na to, že sú riadené pedálom. Ich rúčka je ergonomicky formovaná, teda sa prispôsobuje tvaru ruky a dá sa jemným pritlačením na povrch ľahko viesť. Brúsky zjednodušujú časovo náročnú modeláž umelých nechtov, pretože pracujú rýchlo. Sú vhodné aj na jednoduchú manikúru, keďže – v závislosti od použitia toho ktorého nástavca – odstraňujú nadbytočnú kožtičku okolo nechtov, vyhladia nechtové lôžko, alebo pekne rovnomerne formujú prirodzené nechty.

Na našich stránkach nájdete okrem prístrojov značiek Naileon, Promed a Xenon aj vysoko kvalitné doplnky. Rovnako Vám môžeme ponúknuť nové rúčky určené na rôzne prístroje, ako aj rôzne leštiace hlavice a valčeky a cenovo výhodné sady pre profesionálov alebo začiatočníkov. Nájdete jednoducho všetko, čo potrebujete na umeleckú úpravu umelých a prirodzených nechtov. Všetky prístroje sú ľahko obsluhovateľné a spĺňajú európske normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Z toho dôvodu Vám na tieto výrobky poskytujeme aj trojročnú záruku.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná