Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Elektrická Brúska na Nechty
Promed de luxe
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Podanie je jednou z najdôležitejších častí nechtu dizajnu. Tiež Manikúra a pedikúra sú úlohy, ktoré vyžadujú podanie. Naša Promed 620 de luxe je ideálne riešenie pre profesionálnu prácu. Prístroj je "Made in Germany", a je navrhnutý tak, aby bol ideálny pre začiatočníkov i pokročilých. Funguje to rýchly a výkonný. Vďaka svojej malé rozmery, ale tiež môže byť použitý ako druhé zariadenie, alebo to môže byť užívaný s pri návšteve zákazníkmi. Novinkou tohto zariadenia je univerzálne ovládanie, ktoré nastaví rýchlosť a smer. Knop je dokončená s šumivým klenot a má bezpečnostné zastávku. Bezpečnostná zarážka zapne zariadenie automaticky, ak rýchlosť príliš rýchlo, alebo súbor čelia príliš veľký tlak pri podaní.

Promed 620 de luxe má úsporu miesta, nové a inovatívny dizajn. To sa zmestí na každý stôl bez problémov. Biele puzdro a perlivá lila rukoväť sa zmestí do každého prostredia. Prístroj je tiež vybavený podporu pre ručné kus. Súbor pochádza priamo s daným zariadením, ručné kus, uterák, držiak bitov, nylonový kefa, 30 čiapky, napájací adaptér a manuál.

Budete mať viac než spokojný s jednoduchosťou práce, ktoré toto zariadenie môže dosiahnuť. Nechajte 620 Promed presvedčiť vás, budete milovať!

inštrukcie
+
Vďaka svojej malej konštrukcii sa najlepšie hodí ako druhý prístroj alebo na práce v domácom prostredí.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4
Prehľad
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná