Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Odsávač Prachu

Odsávač Prachu

Filter articles

Odsávač prachu je potrebné všade tam, kde pri práci s formovaním určitého materiálu vznikajú ako odpad jeho miniatúrne čiastočky. To, čo je bežné v závodoch na spracovanie dreva, ako aj v kovospracujúcom priemysle, sa pomaly začína objavovať aj v rôznych umeleckých ateliéroch. Keď sa prach samovoľne rozvíri a následne sa usadí na prístrojoch a pracovnej ploche, je nielenže nepríjemný, ale jeho prítomnosť vo vzduchu ohrozuje zároveň naše zdravie. Pre nechtových umelcov nepredstavuje žiadny problém nosiť pri práci medicínske rúško na nos a ústa, v mnohých prípadoch sa to dokonca odporúča. Od zákazníkov by sme to však nemali vyžadovať. Aby sme chránili ich zdravie a zabránili pri modeláži umelých nechtov usadzovaniu vzniknutého prachu na ich pokožke a oblečení, je rozumné používať prístroje na odsávanie prachu. Tieto malé vysávače pracujú potichu a spoľahlivo, filtre a vrecúška, ktoré sú ich súčasťou, sa dajú ľahko vymeniť a Vaše nechtové štúdio tak bude po hygienickej stránke žiariť čistotou. Prospeje to nielen Vašej práci, ale aj Vášmu zdraviu.

Na našich stránkach nájdete prístroje od rôznych výrobcov. Medzi prístrojmi CARRERA Collector odsávač prachu, Promed odsávač prachu a Naileon odsávač prachu neexistujú žiadne rozdiely v kvalite – všetci traja výrobcovia ponúkajú tú najvyššiu kvalitu. Z toho dôvodu poskytujeme na všetky prístroje trojročnú záruku. Manipulácia s nimi je nekomplikovaná a sú vhodné ako na domáce použitie, tak aj na použitie v profesionálnom nechtovom štúdiu.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná