Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Odsáva? Prachu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nechtové štúdio odsávanie prachu na ochranu pred podaním
Podrobnosti
+

, Jedným z hlavných zdravotných rizík v oblasti nechtov je jemný prach vytvoril pri podaní alebo rezanie syntetických a prírodných nechtov. Tento jemný prach je vo vzduchu a môžu byť vdychované. Alergia alebo v najhoršom prípade zástava srdca môže dôjsť v dôsledku. Ale aj na vlastnej koži a nechtový salón sa prach usadí zariadení a pracovného prostredia je nepríjemná, takže potrebuje čistenie a starostlivosť, ktorá zvyšuje. Naileon Nagelstudio odsávacím systémom skoncuje s problemom.

< BR / > s 23 wattov, tento odsávanie je skutočný powerhouse pre nechtový salón. Pomôcka obsahuje praktické ručné odpočinok, odpočinok na rukách alebo ktorí klienti počas liečby. Pred podaním, zariadenie pomocou kľúčového spínača je zapnuté. Celý nahromadený prach je extrahovaná a bezpečne zamknuté v filtračný vak. Prístroj beží ticho a nie je v rozpore v prostredí profesionálne klinec salónoch. Okrem toho zariadenie funguje veľmi energeticky účinné. Veľkosť 110 mm x 310 x 320 mm (Š x L x H) odsávanie prachu je veľmi kompaktný a skvele sa hodí do každého pracovného priestoru.

Filter je plný, môžete mu jednoducho vybrať a vyčistiť pod tečúcou vodou. Súčasťou NAIl-EON Nagelstudio prachu extrakcie obsiahnuté tri bavlnené vrecko na prach, tak, že vak rýchlo môže byť ľahko nahradený keď už čaká na zákazníkov. Starostlivosťou o pomôcke, pravidelne s vlhkou handričkou, aby ho zotrite. NAIL-EON nechtové štúdio odsávanie - premium tabuľka extrakcie nechtov, manikúra a pedikúra.

Veľkosť
+
0.304 Meter (m)
0.281 Meter (m)
0.136 Meter (m)
inštrukcie
+
Pred pilníkovaním prístroj zapnite pomocou tlačidla. Všetok vzniknutý prach sa odsaje a bezpečne uzavrie vo vrecúšku filtra.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.6
Prehľad
5
28
4
12
3
2
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná