Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Odsávač Prachu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Nechtové štúdio odsávanie prachu na ochranu pred podaním
Podrobnosti
+

, Jedným z hlavných zdravotných rizík v oblasti nechtov je jemný prach vytvoril pri podaní alebo rezanie nechtov, syntetické a prírodné. Tento jemný prach je vo vzduchu a môžu byť vdychované. Alergia alebo v najhoršom prípade zástava srdca môže dôjsť v dôsledku. Ale aj na vlastnej koži a nechtový salón priblížime zariadení a pracovného prostredia je nepríjemná, takže čistenie a starostlivosť o potreby, ktorý zvyšuje. Naileon Nagelstudio prach extrakčného systému skoncuje s problemom.

< BR / > s výkonom 30 w, tento odsávanie prachu je skutočný powerhouse pre nechtový salón. Pomôcka obsahuje praktické ručné odpočinok, zvyšok na rukách, alebo ktorí klientov počas liečby. Pred podaním, je zapnuté zariadenie pomocou kľúčového spínača. Celú nahromadené prachu sa extrahuje a bezpečne zamknuté v filtračný vak. Prístroj beží ticho a nie je v rozpore v prostredí profesionálne klinec salónoch. Okrem toho zariadenie pracuje veľmi energeticky účinné. Veľkosti 110 mm x 310 mm x 320 mm (W x L x H) odsávanie prachu je veľmi kompaktný a perfektne padne do každej pracovnej plochy.

Filter je plný, môžete mu jednoducho vybrať a vyčistiť pod tečúcou vodou. Súčasťou NAIl-EON Nagelstudio prachu extrakcie obsiahnuté tri bavlnené vrecko na prach, tak, že vak rýchlo môže byť ľahko nahradený keď už čaká na zákazníkov. Starostlivosť o pomôcke je dosť pravidelne s vlhkou handričkou utrite ho vypnúťVeľkosť
+
0.304 Meter (m)
0.281 Meter (m)
0.136 Meter (m)
inštrukcie
+
Pred pilníkovaním prístroj zapnite pomocou tlačidla. Všetok vzniknutý prach sa odsaje a bezpečne uzavrie vo vrecúšku filtra.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.6098
Prehľad
5
27
4
12
3
2
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná