Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Odsáva? Prachu
Nechtové štúdio odsávanie prachu na ochranu pred podaním
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Jedným z hlavných zdravotných rizík v oblasti modeláže nechtov je jemný prach vytvorený keď podanie alebo frézovanie umelých aj prírodných nechtov. Tento jemný prach vo vzduchu a môžu byť vdýchnuté. Alergie alebo v najhoršom prípade, pľúcne ochorenie môže nastať ako výsledok. Ale ani vo svojej vlastnej koži a salon zariadenia nechtov a pracovného prostredia sa prach usadí nepríjemné, takže požiadavky na čistenie a údržbu zvýšiť. Extrakcia nechtové štúdio prachu Naileon ukončí týchto problémov.


S výkonom 23 wattov, tieto odsávanie prachu je skutočný powerhouse pre nechtové štúdio. Prístroj je vybavený praktickú podporu zápästia, na ktorom chcete odpočívať svoje ruky a tých zákazníkov v priebehu liečby. Pred podaním prístroj sa zapína pomocou tlačidla. Celkové kumulované prach sa extrahuje a bezpečne zachytený vo filtračným sáčku. Prístroj beží veľmi ticho a nezasahuje do príjemnej atmosfére profesionálne nechtové salóny. Okrem toho zariadenie je energeticky veľmi účinná. O veľkosti 110 mm x 310 mm x 320 mm (šírka x dĺžka x H), pričom odsávanie prachu veľmi kompaktný a dokonale zapadá do každej pracovnej oblasti.

Ak je filter plný, ho možno ľahko vybrať a vyčistiť pod tečúcou vodou. Pre starostlivosť o samotnom zariadení, stačí utrieť vlhkou handričkou. NAIL-EON odsávanie Nail štúdio prachu - Premium tabuľka extrakcie pre modelovanie nechtov a manikúru a pedikúru.

Veľkosť
+
0.304 Meter (m)
0.281 Meter (m)
0.136 Meter (m)
inštrukcie
+
Pred pilníkovaním prístroj zapnite pomocou tlačidla. Všetok vzniknutý prach sa odsaje a bezpečne uzavrie vo vrecúšku filtra.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.5349
Prehľad
5
28
4
12
3
2
2
0
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná