Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Parafínový Kúpe? na Ruky
Parafín sadu NAIL-EON pre obzvlášť citlivú pokožku
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Sa konala v salóne nechty nielen nechty alebo manikúru, veľký význam pripisuje starostlivosť o ruky a nechty. Parafínový kúpeľ je jedným z najpopulárnejších nechty salon vybavenie Spa. < BR >< BR > NAIL-EON s parafínovým voskom rýchlo nastaviť ruky a udržateľne je intenzívna starostlivosť. Sada obsahuje elektrické parafínový kúpeľ, dve aróma parafínové bloky â 400 gramov, ten Protectorbags fólie a dva teplé froté rukavice. Parafínový kúpeľ udržuje suchú a popraskanú kožu a otvára póry. Následná liečba krémy a pleťové vody pôsobí hlbšie vrstvy pokožky. Vosk Kit je vhodný pre starostlivosť o ruky, nohy a lakte, tepelné ošetrenie zvyšuje pohodu a môže zvýšiť elasticitu kože.

Univerzálny parafínový kúpeľ nastavený voskom z NAIL-EON je metóda najmä trvalý účinok spôsobiť symptomatické zmiernenie zdravotných ťažkostí, ako je artritída, zápal, športové úrazy a stuhnutosť kĺbov. Značky parafínový kúpeľ nastavený s voskom nechty Eon má 3 roky záruka ako všetky zariadenia tu v nded e-shopu a tiež pomáha ergoterapie a reumatizmus. NAIL-EON parafínový kúpeľ nastavený + 2x400g parafín a kozmetické doplnky parafínové Starter Kit oranžový pre ruky, nohy a nechtové štúdiá.Veľkosť
+
0.24 Meter (m)
0.309 Meter (m)
0.175 Meter (m)
inštrukcie
+

Krok č. 1: Umyte ruky a dôkladne ich osušte. Zložte šperky a vyhrňte rukávy.UPOZORNENIE: Dbajte na to, aby sa ochranná mriežka nachádzala na spodku prístroja.

Krok č. 2: Skontrolujte teplotu vosku tak, že si nanesiete trochu vosku na vnútornú stranu svojho zápästia.

Krok č. 3: Ruku s mierne roztiahnutými prstami vložte do vaničky. V zápätí ju veľmi opatrne znovu vytiahnite z vaničky. Vosk na rukách nechajte stuhnúť. Pred ďalším ponorením počkajte minimálne 3 sekundy, kým vosk nestvrdne.Stuhnutý parafín sa už neleskne!

Krok č. 4: Niekoľkokrát opakujte krok č. 3, minimálne však 3-x. Čím viac vrstiev nanesiete, tým dlhšie sa udrží teplo.

Krok č. 5: Natiahnite ochranné polyetylénové rukavice a nechajte ruky na 15 minút vo froté rukaviciach. Udrží sa tak teplo.

Krok č. 6: Snímte froté rukavicu a z rúk odstráňte stvrdnutý vosk s ochrannými polyetylénovými rukavicami. UPOZORNENIE: Odporúčame stvrdnutý vosk zahodiť, pretože sa v ňom nachádzajú odumreté kožné bunky.

Tip: Pred parafínovým ošetrením je vhodné naniesť na ruky ošetrujúci prípravok. Vďaka teplu sa otvoria póry na pokožke a ošetrujúci prípravok sa tak bude môcť skvele vstrebať. Pozor: Stav hladiny parafínu vo vaničke by nemal prekročiť ukazovateľ max. Pri ošetrení chodidiel a lakťov postupujte podľa krokov 1 - 4.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.9
Prehľad
5
25
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná