Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Parafínový Kúpe? na Ruky
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Parafín sadu NAIL-EON pre obzvlášť citlivú pokožku
Podrobnosti
+

Naše nechty-Eon parafín súbor ste absolútne v trende. Nikdy nebolo jednoduchšie bolo súkromné wellness oázy Domov nastaviť. Parafínový kúpeľ spôsobuje po non-opakujúce Aplikácia je zlepšenie v kožné textúry. Aplikuje sa teplé a preto povzbudzuje krvný obeh. Je niekto trpí zapálené kĺby, Po tepelnom spracovaní cítiť výrazne lepšie. Dokonca aj ľudia s zlepšenie elasticity kože učiť slabé spojivového tkaniva. Ste môžete použiť na udržanie našich pohodu pocit sadu rúk, nôh a kolená. Priložený nechty salon jednotky zahrieva aromatické vosk, kým sa neroztopí. Teplého parafínu otvára póry, čím môže balenia, špeciálne krémy a optimálne krémy preniknúť hlbších vrstiev kože a jej Účinok. Aj popraskané, suché alebo krehké oblasti kože sú teraz minulosťou. Vo veľkej skupiny sa po riadu pre jedného úplné luxusné ošetrenie dostupné: elektrické nechtový dizajn Parafínový kúpeľ, dva bloky vosku s každý 400 g aróma parafín, desať osôb Protectorbags fólie, teplý Frotteehandschuh a plyšové Terry topánka. Naša Kompletná sada pre súťažné výsledky. Kombinovať relaxačné ošetrenie s rozsiahlymi manikúru alebo pedikúru. Jeden Návod na použitie v našej rubrike. Sme rozdávanie na spotrebiče Trojročná záruka. Vidíte, ponúkame vám exkluzívny Všestranné služby. Dôvera naše dlhoročné odborné znalosti a zatvorte kontaktovať fanúšikovskú základňu v okolí teplého vosku terapia.

Veľkosť
+
0.24 Meter (m)
0.309 Meter (m)
0.175 Meter (m)
inštrukcie
+

Krok č. 1: Umyte ruky a dôkladne ich osušte. Zložte šperky a vyhrňte rukávy.UPOZORNENIE: Dbajte na to, aby sa ochranná mriežka nachádzala na spodku prístroja.

Krok č. 2: Skontrolujte teplotu vosku tak, že si nanesiete trochu vosku na vnútornú stranu svojho zápästia.

Krok č. 3: Ruku s mierne roztiahnutými prstami vložte do vaničky. V zápätí ju veľmi opatrne znovu vytiahnite z vaničky. Vosk na rukách nechajte stuhnúť. Pred ďalším ponorením počkajte minimálne 3 sekundy, kým vosk nestvrdne.Stuhnutý parafín sa už neleskne!

Krok č. 4: Niekoľkokrát opakujte krok č. 3, minimálne však 3-x. Čím viac vrstiev nanesiete, tým dlhšie sa udrží teplo.

Krok č. 5: Natiahnite ochranné polyetylénové rukavice a nechajte ruky na 15 minút vo froté rukaviciach. Udrží sa tak teplo.

Krok č. 6: Snímte froté rukavicu a z rúk odstráňte stvrdnutý vosk s ochrannými polyetylénovými rukavicami. UPOZORNENIE: Odporúčame stvrdnutý vosk zahodiť, pretože sa v ňom nachádzajú odumreté kožné bunky.

Tip: Pred parafínovým ošetrením je vhodné naniesť na ruky ošetrujúci prípravok. Vďaka teplu sa otvoria póry na pokožke a ošetrujúci prípravok sa tak bude môcť skvele vstrebať. Pozor: Stav hladiny parafínu vo vaničke by nemal prekročiť ukazovateľ max. Pri ošetrení chodidiel a lakťov postupujte podľa krokov 1 - 4.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.9
Prehľad
5
23
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná