Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Stolna Lampa
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NAIL-EON LED žiarovka úlohou je úsporná a svetlé súčasne
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Hygienu a čistotu by mali byť prioritou v nechtový dizajn a módne nechtov mohli zahŕňať aj cvičenia a vhodného materiálu, ako aj nástroj pre najdôležitejšie body. Zariadenia a pracovné svetlo zahŕňajú mnoho nechtov salon na každom stole. Lampa je najdôležitejšie riadu na stôl. Nechty a nechtový dizajn, správne osvetlenie je nevyhnutné, aby mohli prácu perfektne. Naše pracovisko NAIL-EON lampa vám poskytuje ideálne pracovné podmienky a bude svetlo cestu nádherné modelu vrstiev. LED svetlo je bez oslňovania a nízkym vyžarovaním. Biele jasné LED technológie dosiahnuť hodnoty expozície, ako je len denné svetlo. Preto môže plne osvetlené celú pracovnú plochu. Svetlá majú tú výhodu, že oni rozvíjať bez tepla LED. Oni sú preto predurčený pre nechty, pretože neexistuje žiadne riziko popálenín. Nechty stylistov a klientov, práca pod lampou je rovnako príjemné. Pretože žiadny prach je priťahovaný svietidlo, Čistenie je jednoduché a neexistujú žiadne negatívne účinky. UV-gél nie môže stvrdnúť chýbajúce teplo. Ponúkame výrobky najvyššej kvality, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky Európskej normy. Pozrite sa sami a už to vadí, nedostatočné osvetlenie na váš stôl. Nechať svetlo ísť na našom pracovisku NAIL-EON lampa.

Veľkosť
+
0.754 Meter (m)
0.319 Meter (m)
0.068 Meter (m)
inštrukcie
+
Keďže samotná lampa nepriťahuje prach, čistenie je jednoduché a nekomplikované. Pomocou tejto kozmetickej stolovej lampy dokážete kompletne osvetliť celý pracovný stôl.
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.9412
Prehľad
5
16
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná