Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Zariadenia / Ultrazvukové Čistenie
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Ultrazvukové Čistenie

NAIL-EON Ultrasonic Cleaner Ultrazvukové Čistenie NAIL-EON Ultrasonic Cleaner
32,32 € *

Nielen profesionálne ošetrenie rúk a chodidiel sa musí pridržiavať noriem vzťahujúcich sa na hygienu, čistota je dôležitá aj v „obyčajnom“ nechtovom štúdiu. Mnohé prístroje nestačí vyčistiť len na ich povrchu, ale musia byť dezinfikované dôkladne pomocou ultrazvukového čistiaceho prístroja. Len tak sa dajú odstrániť aj tie najjemnejšie čiastočky akými sú zvyšky umelých alebo prirodzených nechtov, či zvyšky kože, ktoré vznikli ako odpad pri ich úprave. Ultrazvukové čistiace prístroje patria medzi moderné a účinné druhy čistiacich prístrojov, pracujú potichu a rýchlo a sú veľmi spratné. Mnohí pôvodcovia (nie všetci), spôsobujúci infekciu nechtov a nechtového lôžka, sú v takomto čistiacom prístroji zneškodnení. Chráni teda Vaše zdravie, ako aj zdravie samotného zákazníka/-čky. S takýmto prístupom k práci a kladením dôrazu na hygienu používaním týchto prístrojov určite presvedčíte Vašu klientelu, koniec koncov ultrazvukové čistiace prístroje na okuliare či šperky nie sú žiadnou novinkou a osvedčili sa už v mnohých domácnostiach. Keďže sa do prístrojov nalieva voda bez pridania agresívnych čistiacich prostriedkov, môžete v nej bez obáv uchovávať čisté prístroje a náradie, pretože voda nijakým spôsobom nenapáda ich povrch. To isté sa vzťahuje aj na nechtových umelcov/-kyne v malom štýle.

Naše prístroje sú po technickej stránke spoľahlivé a spĺňajú európske normy. Menšie prístroje – pri objednaní viacerých kusov – ponúkame dokonca za nižšiu cenu. Na všetky prístroje poskytujeme trojročnú záruku.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná